jepanellos

Proč ČT nevysílala finále Ligy Mistrů ve fotbale?

V okolních státetch to normálně veřejnoprávní TV vysílala.

Odpovědi
Moccaa

Česká televize má omezený rozpočet a těžko finančně konkuruje soukromým stanicím, které si mohou dovolit koupit vysílací práva na LM. Nebo chceš zvýšit koncesionářský poplatek, aby Česká televize ten peníz měla? A na Zárubu mi nesahej, synku!

kareldf

Pry ma zetko problem s hlasem psychosomatickeho charakteru ale blazen je pry witowska. V uvozovkach golfista bosak jiste jiz brzo jiste verejnostiu vysvetli ze musime setrit aby se nasi ukrajinsti pratele meli lip

Emefej

Vysílací práva koupila jiná televizní stanice.

jepanellos

Moccaa – Má-li ČT omezený rozpočet proč Záruba s Fridrichovou berou takové výplaty?

Emefej

Jaké mají výplaty?