Plejtvák

Proč Česká pošta nabízí losy, když min. financí varuje před závislosti na hazardu?

Není to trochu kontraproduktivní? Min. Financí se snaží o regulaci a zákazy hazardu, přitom pošta jako státní podnik sama nabádá lidí k hazardu.

Nejlepší odpověď
Kelt

Asi je rozdíl hrát automaty a kupovat losy, sázet sportku, soutěžit o peněžní ceny v nějakém časopise. A prodávají se cigarety, kde je psané o varování kouření od Ministra zdravotnictví. Takže se každý tváří, že udělal co měl podle zákona a že je všechno v pořádku.

Další odpovědi
Edison

Nejnebezpečnější je ŽIVOT: Nevyhnutelně vede ke SMRTI!

elkon

Losy nejsou hazard.

ivzez

Koupě losu se nepovažuje za hazard.