aliendrone

Proč byla skryta otázka annas, na kterou jsem teď pracně smolil odpověď?

Tady jsem napsal asi třířádkový komentář, ale následně ho zautocenzuroval (protože až na předložky a spojky to byly brutální vulgarismy – a to přímo EXCELENTNÍ)! Takže PROČ, když zjevně žádná místní dementopravidla neporušovala? Nebo ZASE budete ananonymně hrdinsky mlčet? :(

Chce se mi z toho bleet – ještě se někdo divíte mému „extrémistickému“ názoru, že polovina našeho národa je zralá ke kandidátství na sonderbehandlung? :( :( :(

Nejlepší odpověď
annas

aliendrone, děkuji.

Tuším,, kdo otázku skryl. Je to uživatel, který nerozumí přenesenému významu slov, byť citovaných, považuje je za bláboly a nesmysly, svými slovy uráží.

Právě moje otázka byla reakcí na mou předchozí, v níž mně uživatel doporučuje, co mám dělat.

Nechápu, proč odpovídal, když neví, která bije.

Ještě jsem zapomněla

„Z důvodu: Chybně formulovaný nebo nesrozumitelný příspěvek.“

Admin otázku vráti, tudíž pravidla neporušovala, jde o jiné důvody. .

Cituji:

„Dojde-li však k opakovanému nahlašování otázek/odpovědí bez důkazů o porušování práv, budeme to považovat za nevhodné chování porušující kodex uživatele odpovedi.cz, spamování a tím se vystavujete riziku smazání profilu.“

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pise-li-se-pribeh-naseho-zivota-nenechme-aby-drzel-pero-nekdo-kdo-vi-co-bychom-podle-neho-meli-delat-atd-plati

Další odpovědi
klumprt

Protože majitel Odpovědí to má na háku, jemu stačí, že se mu sypou prachy za reklamu a tak tu vládnou mamlasi s oprávněním skrývat otázky z jakéhokoli pitomého důvodu, který se stejmě nemáš šanci dozvědět.

ivzez

Já jsem ji ani nestihla přečíst → než jsem ji rozklikla, byla pryč.

Obávám se, že jste „hrdinským mlčením“ trefil do černého.

anonym

připravuji jednoduchý doplněk pro internetový prohlížeč, který bude fungovat tak, že bude odchytávat smazané dotazy a bude je na stránku odpovedi.cz vracet. Jinými slovy vymazané dotazy dál uvidíte jen budou zvýrazněny červeným šrafem a doplněny o text [cenzurováno] … vy budete mít s tímto doplňkem možnost dotaz vrátit mezi ostatní tím, že jej položíte svým jménem znovu, stačí když u cenzurovaného dotazu klepnete na tlačítko [položit dotaz svým jménem] …

Ten doplňěk je funkčne jednoduchý, a tím by snad měl i elegantně celý problém řešit. Pokud byste měl kdokoliv zájem jej otestovat už dnes zařadím vás do užšího beta testování a pošlu vám jej třeba už dnes, jen prosím mějte na paměti že v užším testování může doplňěk ještě vykazovat nějaké nedostatky a chyby.

anonym

na technologickou buzeraci by se asi mělo odpovědět opět technologií. Připravil jsem doplňek který monitoruje nové odpovědi a pokud dojde k jejich cenzuře vrátí je zpět na titulní stránku odpovědi.cz jako by vymazány nebyly (samozřejmě to funguje jen pokud tento zachytávací doplněk používáte, ostatní cenzurovanou otázku neuvidí jako doposud) … s tímto doplňkem pak budete mít možnost cenzurovanou otázku prohlédnout a snadno ji jedním klepnutím položit znovu tentokrát pod vlastním jménem a tím ji vrátit do přehledu i všem ostatním. Jednoduché, elegantní řešení.

anonym

s tímto doplňkem tedy vými popsaný problém bude možné řešit jednoduše tak, že přepnete na záložku cenzurované, klepnete u otázky na tlačítko [položit dotaz svým jménem] a svou odpověď následně zahrnete do diskuse (protože není možné odpovídat na vlastní otázky). Není to dokonalé, ale jakýsi efektivní boj proti bezdůvodné cenzuře to je.

aliendrone

Dobrá práce, klobok dolů. Mám ale zkušenost, že pro mazálky není problém kliknout opakovaně na „Nahlásit“ MNOHOKRÁT po sobě, tudíž by se to zvrhlo v závod, kdo se dřív unaví – každopádně by se ale situace znatelně vyvážila.

Ale protože je zcela bez pochyby záměrem provozovatele praktikovat zatímní prasoidní postupy, je zřejmé, kdo by si takový „závod“ odskákal. :(

I tak je to ale fajné, za mne BIG POTLESK! :)