Funna

Proč byl zaveden Dotaz+?

Sice se ptám trochu s křížkem po funuse, asi je to tu dlouho, ale dlouho jsem zde nebyla a docela mne to překvapilo a vůbec jsem nepochopila jeho smysl. Admin (kdo a kolik jich tu vlastně je??) označuje, který dotaz je top? A oni jsou nějací mluvčí za většinu? Hvězdičku za zajímavý dotaz přece může dát každý, komu se dotaz líbí, tak proč ještě jakési další nominace, zvlášť když podle mne je většina oplusovaných dotazů naprosto zmatených a nezajímavých – to je samozřejmě můj názor, ale nikomu ho nevnucuju, na rozdíl od adminů. Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Kepler

Já myslím, že je to jen akce admina, aby odměnil kvalitní otázky a tak se pokoušel naznačit, jakým směrem by se tazatelé měli ubírat. Hledisko zřejmě subjektivní. Podle jakého klíče to ale dělá, je mi záhadou. Nominace tázajícího má stejný bodový efekt (+5 b.), ale je to ryze akce tazatele.