Gestas

Proč bych si měl vážit Miloše Zemana?

Nejlepší odpověď
led

Vážiť si múdrejšieho od seba nie je hanbou.

Další odpovědi
dudu

Už proto, že tě svým intelektem a zkušenostmi převyšuje nejméně o hlavu. Usuzuji takto z toho, že se prominutím tak blbě ptáš.

anonym

Na to si musíš odpovědět sám. Přece umíš používat hlavu a srovnat svá stanoviska s jeho názory, kterými se veřejně prezentuje.

ivzez

Protože je to člověk.
(Podle mne si úctu a vážnost zaslouží každý člověk,
a to i v případě, že s ním v lecčem nesouhlasím.).

dr.luha

Třeba proto, že se nemusí radit se Sorošem nebo jinými „poradci“. https://youtu­.be/SyXyz6k1F-Y

Zvědavý

Neměl byste. Nezasluhuje si to.

filip27

Kvůli jeho minulosti. Jeho výroky a chování v poslední době si to určitě nezaslouží.

zjentek

To nevím, to, že udává směr tvému smýšlení ještě automaticky neznamená, že tvé smýšlení je v pořádku. Čili není podmínkou si ho považovat, takže proč bys měl?

NeNonym

Proč bys měl/musel?

Dochy

Možná je chytrej, možná se zasloužil i o něco dobrýho, ale jako člověka (pro jeho „lidství“) si ho nijak moc vážit nemohu. Ale přiznávám, že mé informace jsou jen z médií, takže mohou být zkreslené.