Pájo

Visel ve vaší domácnosti někdy na zdi portrét (obraz) prezidenta?

Pokud ano, tak jakého prezidenta. Kdo portrét u Vás na zeď vlastně pověsil?

Mě to třeba nikdy nenapadlo, znám ale několik lidí, kteří to berou jako samozřejmost…
Co vy na to?

Doplňuji:
Od 540,– prezident (i s rámem) do každé rodiny… ;)
http://www.sevt.cz

Nejlepší odpověď
bolak

U nás ne, ale u babičky visí. Toho budoucího, ona si totiž vystavuje fotky všech svých vnoučat, takže je tam i ta moje.

Další odpovědi
jirkajirka

Nevisel nemáme se čím chlubit.

beer

No šílíš?? )) Ale v mém dětsví visíval leckde doma křížek, někde i s patřičným svatým obrázkem. Konkrétně u nás jen křížek.

led

S obrazmi ma to ešte nenapadlo…
Stačia mi ich knhy (nie na stene, ale v knižnici), u niektorých ale váham, napísali to naozaj oni? Je zaujímavé potopiť sa do hlbín prezidentovej duše a mysli.

Deli

Nám visel na zdi po revoluci Václav Havel. Rodiče ho milovali. Babičku, starou komunistku, málem trefilo. Přijela a křičela (na syna dopustit nedala, to určitě snacha – moje máma): Ona si ho pověsila až do ložnice! Fuj! 🙂

Drap

Nevisel nikdy žádný a ani viset nebude

anonym

Ano visel, a to v mém pokoji, malý obrázek T.G. Masaryka.
Nechápu ale, proč by si někdo portrét prezidenta věšel doma. Měla jsem toho dost ve škole a potom dlouhá léta v práci.

briketka10

já měla ráda jen Ludvíka Svobodu a jeho
portrét bych si jistě pověsila to byl podle
mě čestný muž..

zjentek

u nás to nikoho nenapadlo, i když nápady tam byly pestré. Ale mě napadlo, že bych to teď udělal, když to došlo tak daleko. Jsem totiž tak nějak recesista ,)

Bedy

Ne, já si obraz prezidenta doma nevěším, ale ve vitrínce mám podepsaný pohled od Miloše Zemana.
Třeba v Severní Koreji si věší věcného prezidenta Kim-Ir-Sena a řada si tam dává i jeho následovníky (Kim-Čong-Ila a Kim-Čong-Una). je to tam taková nepsaná povinnost.

Podle mého názoru to není zas tak nic strašného – někdo si věší plakáty celebrit, někdo si pověsí prezidenta. Třeba je to jeho vzor 🙂

anonym

Nemusím hned každého pověsit.
Doplňuji:
Jejdanánku, po přečtení to zní krvelačně. Nemusím mít každého doma.

huxa

jednou jsem měl pana Klause pověšeného na terči, abych měl větší důvod se strefovat :)

Araxis

NE,Ale v dílně mého otce visí zarámovaný T.G.Masaryk :))

badisko

No ja tady slibuji ..ze az bude bolak prezidentem tak bude viset nad krbem …jinak nemam duvod si veset prezidenty …
Doplňuji:
cesilko
taky to zni divne…bolak prezidentem ..tak bude viset nad krbem..:D

terry

To mě nikdy nenapadlo. Myslím, že i když si některého vážím, nemusím ho mít na zdi na obraze. To jsou hezčí dekorace.

Rocker

Ani náhodou,obzvlášť ne toho předchozího

marci1

Ještě tedy ne, ale visel by jen v případě,kdyby ten obraz mohl mluvit, pan prezident byl sympatický, vtipný, bavil by mě a mohla bych s ním pokecat a zasmát se !

Pájo

Za 550,– do každé rodiny… ježkovy voči! ;)
http://www.sev­t.cz/obchod/tis­kopisy/vlajky-statni-znak-obraz-prezidenta/obraz-prezidenta/

led

Ten odkaz je zaujímavý svojimi cenami, ako sú asi určované?
exprezident Klaus 30,–
minister zahraničia a kandidát na prezidenta Schwarzenberga 69,–
prezident Zeman 39,–

led

Prepáčte rýchle prstíky (chyba v mene):
minister zahraničia a kandidát na prezidenta Schwarzenberga 69,–
správne má byť:
minister zahraničia a kandidát na prezidenta Schwarzenberg 69,–

Pájo

jj, rozumím ;)