Medvídek Pů

Potkali jste se se známou osobností?

každý je jedinečný! Ale potkal jsem: Pana Zdeňka Trošku a Martina Dejdara, mám fotku s oběma dvěma! Ale viděl jsem i Jaromíra Nohavicu. A jeden můj kamarád jel ve vlaku a hrál a zpíval písničku Jaromíra Nohavici a vedle něho v jiném kupé hned seděl:-)))

Nejlepší odpověď
lejdy.můn

Viděla spoustu, potkala taky spoustu (i když o kapku menší), pár slavných lidí jsem znala či znám, s několika jsem si tu a tam vyměnila pár písmenek po netu. Ale že bych z toho až tak vyšilovala, to zase ne – jsou to lidi jako já nebo ty, akorát že ty jejich tvářičky jsou holt častěji vidět na veřejnosti. 😉
Jen pokud se jedná o osobnost, kterou sleduju dlouhodobě a vážím si jí pro její umělecké nebo lidské kvality, tak to se potom samozřejmě tetelím blahem z jakékoliv formy kontaktu. Ale jinak mi jsou všechny ty celebrity i se svou slávou naprosto ukradený – když se podíváš kolem sebe, najdeš desítky obyčejných lidí, jejichž osudy jsou daleko zajímavější a zásluhy daleko větší. Fakt nepotřebuju náhánět známý xichtíky a dělat si s nima selfíčka, abych pak měla co vystavovat na fejsko – jeden kamarád má snad každý týden nový celebrití úlovek a když vidím, z jakých „velikánů“ on padá na zadek, tak si říkám: zaplaťpámbů, holka, že ty už máš tyhle telecí roky za sebou. 😉

Další odpovědi
setapouch

Ano, ale na tuto otázku jsem tu už odpovídal.

lexx

během studii v Hamburgu jsem potkal Jona Lorda z Deep Purple, co tam měl zrovna vystoupení, již nežije, škoda

Luxx

jo… taky už jsem na tohle myslím odpovídala… Schwarzenberg, Karel Loprais, Standa Hložek, Štěpán Rak… a jeden bývalý pan poslanec mi dělal vedoucího bakalářky https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Bo%C5%99ivoj_%C5%A0a­rapatka
všechny jsem potkala díky prodeji ve stánku s medovinou, který má děda… s Lopraisem je dobrý kamarád.. dokonce se ho lidi ptají, jetli to není on :D
Schwarzenbergovi jsem podávala vodu na pití… a vlastně ještě Babišovi, ale to bylo na jiné akci a ten si ji i zaplatil

a Jiřího Rašku… mj. to byl od babči spolužák

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/%C5%A0t%C4%9Bp%C3%A1n­_Rak

Emefej

Pár by se jich našlo. Jako dítko jsem předával karafiát Gagarinovi, (existují filmové záběry této události, kdykoliv vysílají nějaký dokument o návštěvě J.G. v Praze v roce 1961, tak jsem tam i já). Pamětníci roku 1968 si jistě pamatují na jména František Kriegel a Josef Smrkovský, to byli tátovi přátelé a často k nám tehdy chodili. Smrkovský u nás i občas přespával. Osobně jsem se znal s Ivanem Hlinkou.

Klaproth

Jako voják jsem za Jihlavou stopoval a zastavila mi skupina Katapult. Bylo to v roce 1979, v té době vyhráli Zlatého slavíka. Jeli jenom do Prahy, ale odvezli mě až domů ke Slanému.

quentos

Tak Nohavicu mi ani nepřipomínej, s tím se znám osobně :{)> stejně tak s Vítkem Sázavským ze skupiny Neřež, s oběma přes scrabble. Znám osobně i řadu slavných umělců (většinou díky mamince, která pracuje v galerii) – od Miloslava Lhotského přes fotografy Miloše Šálka a Patricka Marka až po nedávno zemřelé malířky Danu Holou a Kateřinu Opltovou. Přes maminku znám rovněž některé přední české loutkoherce.
Jestli do toho počítáte i osobní setkání s umělci kvůli autogramu, tak těch by byl nespočet… povětšinou zpěváci a zpěvačky – Rhonda Vincent, Tarja Turunen (s těmito dvěma jsem se i vyfotil – s Rhondou v Jablonci, s Tarjou ve Zlíně), Richard Bona, Harcsa Veronika, Steve Clarke, Juwana Jenkins…

Lamalam

Ano. Na studiích jsem chodila s mistrem světa v hokeji. Jedná se o známého hokejistu z éry zlatého hattricku 1999–2001, z pochopitelných důvodů ho zde nebudu jmenovat:-)

štamgast

Na vlastní oči jsem viděl u nás ve městě exprezidenta Klause a současného prezidenta Zemana, ale to bylo potkání hodně vzdálené. Pak jsem ještě byl párkrát na tehdejší Gambrinus lize a tam jsem se taky na dálku potkal se známými fotbalisty.

Miroslavoj

Před lety jsem jel na koncert Plíhala, a když jsem se vracel vlakem domů, přisedl si ke mně do kupéčka. Byla to sranda. Sice toho moc nenamluvil, ale svěřil se mi, že mu vypovědělo službu auto, a proto ten vlak. Nic moc, ale i tak to byla sranda.

klumprt

Osobně jsem hovořil s Lukášem Pollertem a Martinem Hubou. Koho všechno jsem zahlídl někde na ulici, to ani nepočítám. Ale třeba v Barceloně potkat Terezu Kostkovou bylo trochu překvapením.

mirekborek

Zatím ne, ale chtěl bych.

anonym

Ano. S bývalým nejvyšším knězem Církve Satanovy.

HonzikPernik

Ano, vidím se každý den.

Medvídek Pů

Já ano každý je v něčem jedinečný! ale potkal jsem se: ze Zdeňkem Troškou mám s ním i fotku! dále mám fotku s Martinem Dejdarem. a potkal jsem i Jaromíra Nohavicu.