relux

Co znamenají lidské kvality?

Nejlepší odpověď
annas

Lidské kvality znamenají lidské vlastnosti. Mohou být kladné nebo záporné.

Kladné – např. vstřícnost, dobrosrdečnost, upřímnost, slušnost, optimismus atd.
Záporné – např. závist, nenávist, sobectví,. faleš, pokrytectví, pesimismus atd.

Většina vlastností se projevuje ve vztahu k lidem = sociální inteligence. . Uvádí se, že někteří jedinci majíi charisma empatii, jiní nikoliv. Z jejich jednání vyplývá nadřazenonost,. jednají egoisticky. platí já, já …dlouho nic a zase já.

Je možné říct, že vlastnosti jsou ovlivněny morálními zásadami, které jedinci získali částečně geneticky, jinak je ovlivnila výchova a prostředí.

Další odpovědi
jáára

Ti nahodím trošku.
Potraviny a léčiva.