Avatar uživatele
Salus

Nemá někdo zkušenosti s tím, že při jízdě zničehonic zhasne motor?

Zdravím: při jízdě mi zničehonic zhasne motor. Musím zastavit a zařadit neutrál „mám automat“ a pak znova nastartuji a zase to jede. Stalo se mi to opakovaně. Ani mechanici z toho nejsou moudří. Jinak žádná kontrolka poruchy nesvítí a všemožné díly jako svíčky, cívky… mám nové. Díky za pomoc, Salus

Zajímavá 0 před 1862 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Máš auto připojený k internetu? Bez diagnostiky to fak nepůjde. A jestli z toho nejsou moudří v sevisu, vyměň servis. Jinak více ti MOŽNÁ napíšou na příslušném autoforu, když už ani nepíšeš, co to je za auto, r.v., motorizaci…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kryšpín

Benzin, nafta, elektronika, kazítko plechovky jsou vyráběny na 150–200 tisíc, poté potřebuji, někdy menší někdy větší péči

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Salus

Edison, díky za odpověď. Na internet auto nemám připojeno a samozřejmě jsem byl na diagnostice a nic nezjistili. Jinak mám Infiniti FX35. 3,5L, 4×4. Kombinace Lpg/benzín.

před 1862 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Na to, co je to za auto je to teda doooost bída. Ono taky nejde o to, co diag ukáže, ale jak v tom servisák umí číst. Najdi si to infiniti forum… S tímhle Ti tu na dálku už vůbec nikdo neporadí, pokud to nebude věštba z obligátní koule, kafe, rozhozených kostiček a karet…

před 1862 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Salus

Edison, víš, co máš pravdu neřeš to. Jinak na fóru Infiniti jsem samozřejmě i jsem to řešil se servisem Infiniti, ale nikdo z toho není moudrý. Takže jak se říká tonoucí se stébla chytá. Co kdyby tu byl někdo seriózní, kdo s tím má zkušenost.

před 1861 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Oproti foru infinity a servisu je to tady mizivá pravděpodobnost, limitně se blížící NULE. Snad kdyby tě zajímal nějaký koncern… by se dalo teoreticky uvažovat… Na to stačí kapka matematiky a počet pravděpodobnosti…

před 1861 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek