Salus

Nemá někdo zkušenosti s tím, že při jízdě zničehonic zhasne motor?

Zdravím: při jízdě mi zničehonic zhasne motor. Musím zastavit a zařadit neutrál „mám automat“ a pak znova nastartuji a zase to jede. Stalo se mi to opakovaně. Ani mechanici z toho nejsou moudří. Jinak žádná kontrolka poruchy nesvítí a všemožné díly jako svíčky, cívky… mám nové. Díky za pomoc, Salus

Odpovědi
Edison

Máš auto připojený k internetu? Bez diagnostiky to fak nepůjde. A jestli z toho nejsou moudří v sevisu, vyměň servis. Jinak více ti MOŽNÁ napíšou na příslušném autoforu, když už ani nepíšeš, co to je za auto, r.v., motorizaci…

Kryšpín

Benzin, nafta, elektronika, kazítko plechovky jsou vyráběny na 150–200 tisíc, poté potřebuji, někdy menší někdy větší péči

Salus

Edison, díky za odpověď. Na internet auto nemám připojeno a samozřejmě jsem byl na diagnostice a nic nezjistili. Jinak mám Infiniti FX35. 3,5L, 4×4. Kombinace Lpg/benzín.

Edison

Na to, co je to za auto je to teda doooost bída. Ono taky nejde o to, co diag ukáže, ale jak v tom servisák umí číst. Najdi si to infiniti forum… S tímhle Ti tu na dálku už vůbec nikdo neporadí, pokud to nebude věštba z obligátní koule, kafe, rozhozených kostiček a karet…

Salus

Edison, víš, co máš pravdu neřeš to. Jinak na fóru Infiniti jsem samozřejmě i jsem to řešil se servisem Infiniti, ale nikdo z toho není moudrý. Takže jak se říká tonoucí se stébla chytá. Co kdyby tu byl někdo seriózní, kdo s tím má zkušenost.

Edison

Oproti foru infinity a servisu je to tady mizivá pravděpodobnost, limitně se blížící NULE. Snad kdyby tě zajímal nějaký koncern… by se dalo teoreticky uvažovat… Na to stačí kapka matematiky a počet pravděpodobnosti…