katušš

Problém se smartphonem BML GT-6802

Tento mobil jsem koupila před měsícem a brzy mi hlásil plnou paměť, i když jsem tam skoro nic neměla, většinu zabíral systém.. Před týdnem mi začal stávkovat a když ho zapnu, tak se zapíná pořád, pak se ukáže černá obrazovka a znovu se zapíná a takhle pořád dokola, ani nabídku PIN mi to neukáže a ukončím to až tím, že vytáhnu baterku. Má někdo zkušenosti s tím, jak by to šlo spravit?

Nejlepší odpověď
Bedy

Bohužel tohle Vám nikde neopraví – nejsou tu žádné autorizované servisy a v těch ostatních – no tam, kde pracuji, tyhle čínské napodobeniny ani nebereme, protože se to opravit prostě nedá. Bohužel.

Raději si kupte originální značkový mobil, který Vám vydrží a když už se tam objeví vada, není problém dojít do jakéhokoliv servisu, kde Vám to opravují. Nejlepší jsou v tomto ohledu Nokie, je tu i dobrý poměr cena/výkon/kvalita.

Další odpovědi
Hamon

Reklamovat.

Majkl95

Jo příště nekupuj faky ;) tady to máš :)

Májušš

Taky tento telefon mám, a budeme ho reklamovat. Mám ho 4 měsíce (od Vánoc) a už je s ním problém, nojo je to fake, tak co by jsme měli očekávat! ;)