Kecar22

Mam plnou pamet telefonu, co s tim?

Kdokoliv mi odesle sms nebo zavola tak mi to mobil z.duvodu plne pameti neprijme, hovor to okamzite tipne a zpravu odmitne, sel sem tedy na zpravy, mel sem jich tam opravdu mnoho tak sem je vsechny odstranil (odeslane prijate mmd atd) ale porad mi to neprrijimalo.zadne zpravy ani hovory, uvolnil sem si i.30.mb interniho uloziste coz je vic nez sem si udrzoval, nechaval sem tam tak 15 – 25 ale zadny problem s plnym mistem, jinak na pametove karte je jeste tak 1
5,5 GB

Nejlepší odpověď
anonym

no ešte vypnúť a zapnúť.
tie múdre mobily sa chovajú ako windows.
bohužiaľ.

Bedy

Je škoda, že jste uzavřel otázku… No pokud napíšete značku a model telefonu, řeknu Vám víc – můžete provést tzv. hard reset telefonu.