flinta

Začala mi zamrzat Nokie 5230. Mám ji rok. Uznají mi reklamaci? V recenzi jsem se dočetla, že je to u tohohle typu běžné.

Porucha mobilního telefonu
Doplňuji:
Restartovat i vyndat baterku jsem zkoušela. Telefon fungoval jen pár hodin a znovu zamrzl. Celý rok s nim problém nebyl.

Nejlepší odpověď
beer

Ještě než půjdeš do servisu,
nejdříve zkus vypnout mobil a na chvilku VYTÁHNOUT BATERII.
Pak vše zase dej dohromady, zapni a vyzkoušej – někdy to pomůže..

No a pokud to pomáhá jen na krátkou dobu, ještě bych zkusil vymazat urychlovací paměť telefonu, smazat zbytečné obrázky a hry, což bys mohla v telefonu najít sama. Potom odstranit zbytečné aplikace atd., to ale raději nechej na zkušenějším uživateli, zde už je totiž potřeba dávat bacha..
Jó, ještě něco: zkus jak telefon šlape bez paměťové karty – pokud dobře, znamená to že je moc plná – pročisti ji.

Další odpovědi
RomanP

udělej reset telefonu. Reklamaci ti neuznají a udělají reset jenže ho zaplatíš.

  1. Zadej na klávesnici *#7370#
  2. Zadej bezpečnostní kód. ( 12345 )
  3. Mobil se restartuje
  4. Nastav mobil znovu jako po koupi

karolka<3

U té reklamace si nejsem tak jistá, ale zkusit to můžete. Ale to zamrzání je běžné, sama sem ji měla a zamrzala. Většinou, když je spuštěno několik aplikací najednou. Hodně k tomu přispívá i ICQ, takže to doporučuji nechat vypnuté. U té reklamace je to sporné. Není to úplně vada, ale říkám, zkuste to, třeba to půjde.
Hodně štěstí :)

flinta

Přítel provedl aktualizaci softwaru a telefon teď umí daleko víc věcí než před tím. Např. smajlíka s prasklou bublinou ze žvýkačky. ;-D

beer

No tak to jsem ti chtěl navrhnout jako první, ale tušil jsem, že bys to nezvládla )) Proto jsem tak odpovídal. No hlavně, že to frčí!
Já si ty aktuailazece dělám vždy, když se něco posere a dokonce ani nemusejí nabízet novou – přesto to pomůže..