lhb

Jak pročistím paměť telefonu?

Na telefonu Sony Ericsson c905 nemůžu skoro nic dlat, jelikož na něm nemám žádnou vnitřní pamět, nepřečtu žádnou doručenou smsku, a hlavně že to mám nastavené tak aby se mi odesílaly na paměťovou kartu, veškeré aplikace co již v telefonu byly není možné odstranit, jak ten telefon můžu zformátovt, aby pamět měl plnou? Zkoušel jsem přes SD formater ale to nepomohlo.
Zdroj: http://www.po­radte.cz/elek­tronika/14572-nemam-pamet-na-telefonu.html

Odpovědi
www

Mám rovněž SE a dělám pravidelně následující:
V obrázcích je již od výrobce symbol ‚cyber ring‘, otevřít.
Pak zvolit Možnosti-Upřesnit-Prohlížení-Ostatní-Odstranit cookie(provést)-Vymazat urychlovací paměť(provést).
Tím se uvolní zbytky z prohlížečů ap.
Pokud toto nepostačí (ale mělo by), vše zálohovat a stáhnout znovu FW pomocí SE PC companion.
Praxe
Doplňuji:
SE PC c.. stáhneš do PC a nainstaluješ, poté jen postupuješ podle pokynů tohoto programu (zálohování,mož­nosti..), je v češtině. Na první pohled složité, ale pokud to zvládne netechnický důchodce 65 let, zvládneš určitě také 🙂
P.S: SE C510 stále šlape jak hodinky !