LůcaDůcaPůca

Můžu dát něco do telefonu bez paměťové karty?

Rozbil se mi trošku mobil. Teď nebere paměťové karty ale mám pořád USB kabel. Šly by tam dát nějaké písničky a obrázky nebo to bez té paměťovky nejde?

Nejlepší odpověď
iceT

Jestli se nemýlím,tak USB kabel slouží k propojení telefonu s něčím jiným.
Tedy bez paměťové karty dáš do mobilu dvě tři písničky a nic moc dalšího,ale záleží jak velkou paměť má samotný telefon.Což si myslím,že většinou moc není,ale nevím jak je to u nejnovějších typů chytrých a podobných telefonů.

Další odpovědi
www

Jde to, pomocí toho USB (vytvořit připojení, nebo nainstalovat PC suite), případně bluetooth. Ale jen do kapacity volné paměti telefonu.
Nejdříve ovšem doporučuji z telefonu vytáhnout na pár vteřin baterii a třeba se ten „rozbitý“ telefon spraví 😉.
Zkušenost

anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-naucit-dekovat
Zkus se podívat do odkazu, kde jsi jmenovitě uvedena, jako jedna z těch, co zásadně palce přijímají, ale nedokáží aspoň ze slušnosti ocenit snahu odpovídajících.
Učili tě doma aspoň zdravit, nebo jsi vyrůstala někde v džungli?