Mišule15

Uznají mi reklamaci mobilu?

Mobil mám od vánoc a asi před týdnem mi z ničeho nic přestal fungovat v jednom místě na dotek. Problém je v tom, že mi mobil už parkrát spadl a je po bocích odřený ale displej je nepoškozený jen mám trochu podrápanou folii. Uznají mi reklamaci?

Odpovědi
Drap

To se dozvíš až při samotné reklamaci. Nikdo z nás netuší co mobilu schází a čím to bylo způsobeno.

anonym

Přepokládej spíš že servis se chytne každé malé příležitosti svalit vinu na tebe. Pokud k tomu účelu neposlouží mechanické poškození jako doklad pádu a tedy tvého vlastního zavinění, tak si prostě vymyslí že na telefonu našli oxidaci a telefon byl vystaven vlhkému prostředí či tekoucí vodě a taky ti to zamítnou …

Neříkám že to takhle dělají všechny servisy ale po internetu koluje takové množství stížností na neuznané reklamace které se vymlouvaly na oxidaci dokonce i u telefonů které měly být vodotěsné, že je to zjevně velmi častý jev …