PatWal

Jak vyřešit problém při zapínání iPadu?

Dobrý den, mám iPad jen krátce, dnes jsem ho zapnul a naskočila mi bílá obrazovka, trvalo poměrně dobu než se objevilo logo Applu a iPad se spustil i chod systému mi přijde takový pomalejší.
Vždy při zapínání hned naskočilo jabko a za pár sekund byl zapnutý. Nevíte co s tím a čím to může být způsobeno? Děkuji za odpovědi.
(Imini3)
Doplňuji:
Vše jsem zkusil, jistém na tom stále stejně..

Odpovědi
Nerevarin

  • zkusit přeinstalovat software iPadu pomocí počítače a iTunes
  • jestli ho míváš jen jakoby uspaného, tak zkusit podržet současně kolečko a horní čudlik na zapínání. IPad by se měl restartovat
  • pomalý chod může být způsoben i spuštěním mnoha aplikací na pozadí, takže se je snažit vypínat