Milunak

Mohou probiotika fungovat na zlepšení imunity?

Zdravím, máte prosím někdo zkušenost s účinkem probiotik? Můžou zafungovat i na zlepšení imunity?

Odpovědi
elkon

Probiotika napomáhají imunitnímu systému v boji s nemocemi tím, že podporují zdraví střevního mikrobiomu a chrání ho před škodlivými bakteriemi, kvasinkami, houbami i viry. Najdeme je v běžné stravě, ale také v probiotických doplňcích stravy.

da ny

To záleží na tom, která máte na mysli.
Vstřebávání živin, probíhá zejména ve střevech a tam je „zakopaná imunita“.
Tedy, na IS mohou mít i zásadní vliv.
Jen s laktobacily, se to nemá přehánět (kazí se zuby).
https://www.pro­fimed.cz/clanek/zna­te-probiotika-pro-oralni-zdravi-467
https://www.top-dent.cz/dentalni-probiotika

Luiza

Mě teda na imunitu fungují perfektně tato probiotika www.simplebiotix.cz Kromě probiotik navíc obsahují i hodně jiných, účinných látek a skvěle fungují i na zažívání.

ZuLeona

Probiotika na imunitu fungují perfektně, můžu potvrdit ze své zkušenosti.

Milunak

Moc děkuji za doporučení na probiotika Simplebiotix – už je mám objednané, všude na ně čtu totiž velkou chválu a navíc se mi líbí složení.