Adis99

Čím to je?

Poslední dobou jsem byla hodně často nemocná. Ale i teď když třeba ráno vylezu s postele nebo i přes den,jsem celá taková rozlámaná a trochu zesláblá? Čím to může být?
Doplňuji:
Rozbor krve mně dělali,a právě nic tam nenašli,bylo to v pohodě.

Nejlepší odpověď
Damiana

Klasická jarní únava. Organismus má nedostatek vitamínů, antioxidantů, atd.
Tady máš zajímavý článek o tom, co dělat pro to, aby ses jí zbavila.

http://ona.id­nes.cz/osm-rad-jak-prelstit-jarni-unavu-doc-/zdravi.aspx?c=A110310­_174157_zdravi_a­br

Další odpovědi
anonym

Špatná imunita a nedostatek vitamínů, případně stopových prvků.
Mělo by pomoct slunečné jarní počasí, pobyt venku, lehké sportování, pestrá strava. Hlavně čerstvá zelenina a ovoce.
Pokud nezabere přirozená regenerace organizmu, zajdi k lékaři a nechej si udělat rozbor krve. V tom případě půjde nejspíš o vážnější příčinu a bude třeba ji řešit v součinnosti s odborníkem.

Sancha

Vše spolu souvisí: věk, váha, pohyb, zdravá strava, tekutiny, psychická pohoda. Zkus odhadnout co ti chybí a pokud to půjde tak hajdy na sluníčko. :)

IK

Odpočívej, nepřepínej se, dej si nějakou zeleninu, rozumné procházky, teplá jídla. Pokud jsi měla antibiotika tak ještě probiotika.
Když budeš cítit že se ti v tomto režimu vrací síly, tak ti nic není jen musíš vydržet rekonvalescenci.