Avatar uživatele
Adis99

Čím to je?

Poslední dobou jsem byla hodně často nemocná. Ale i teď když třeba ráno vylezu s postele nebo i přes den,jsem celá taková rozlámaná a trochu zesláblá? Čím to může být?
Doplňuji:
Rozbor krve mně dělali,a právě nic tam nenašli,bylo to v pohodě.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Sancha před 4419 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Klasická jarní únava. Organismus má nedostatek vitamínů, antioxidantů, atd.
Tady máš zajímavý článek o tom, co dělat pro to, aby ses jí zbavila.

http://ona.id­nes.cz/osm-rad-jak-prelstit-jarni-unavu-doc-/zdravi.aspx?c=A110310­_174157_zdravi_a­br

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Špatná imunita a nedostatek vitamínů, případně stopových prvků.
Mělo by pomoct slunečné jarní počasí, pobyt venku, lehké sportování, pestrá strava. Hlavně čerstvá zelenina a ovoce.
Pokud nezabere přirozená regenerace organizmu, zajdi k lékaři a nechej si udělat rozbor krve. V tom případě půjde nejspíš o vážnější příčinu a bude třeba ji řešit v součinnosti s odborníkem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sancha

Vše spolu souvisí: věk, váha, pohyb, zdravá strava, tekutiny, psychická pohoda. Zkus odhadnout co ti chybí a pokud to půjde tak hajdy na sluníčko. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IK

Odpočívej, nepřepínej se, dej si nějakou zeleninu, rozumné procházky, teplá jídla. Pokud jsi měla antibiotika tak ještě probiotika.
Když budeš cítit že se ti v tomto režimu vrací síly, tak ti nic není jen musíš vydržet rekonvalescenci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek