Avatar uživatele
zjentek

Přišel jsem na to úplně sám, nebo věc zaregistrovalo více lidí?

Všiml jsem si, že tvarůžky zakoupené letos vůbec nesmrdí. Něco mně uteklo? Třeba nějaká změna norem či co?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dudu před 1539 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Měj na paměti, že s přibývajícími roky se jednak zhoršuje čich a jednak může jít o signál nastupujícího alzheimera. Ovšem může se taky jednat o nedostatečně vyzrálé tvargle.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Ono záleží na tom, od kterého výrobce si tvarůžky koupíš. Ty originální krásně voní vždycky, ale taky jsem koupil jednou podstatně levnější od zahraničního výrobce, ale byly jaksi sterilní – téměř bez chuti a bez zápachu. Když dva dělají totéž, nikdy to není totéž.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Tak letos jsem je vůbec neměl. Loni jsem je párkrát koupil. Kupuji si vždy jedno balení, dávám si to na balkoně, krájím nožem napichuji na vidličku a k tomu kaiserku. Snažím se nedotknout a pak vše schovat do sáčku, abych nenačichl. Ale jednou jsem si také koupil stejné tvarůžky, i když v jiném obchodě a jedl jsem je cestou a přikusoval opět kaiserku a kus jsem držel v ruce. No a nesmrděl jsem, tak nevím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Už je to několik let, co syrečky kupuji spíš „omylem“, dávno už to není to, co pamatuji z mládí. Spíš takový šedozelený humus bez výrazu a chutě. Letos jsem zatím žádné nekupoval. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Nejsou dost uleželé… onehdá jsem v jedněch objevil ještě „tvaroh“.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek