Avatar uživatele
Kepler

Připravujete se na druhou vlnu koronaviru?

Tady je pár inspirací z prostého lidu:

  • Napište si na ty roušky jména. Nevím, kdo mě zdraví.
  • Dnes ráno jeden kolega kýchnul u kávovaru, tak jsme

ho umlátili lopatou a posypali vápnem. Než kýchl
naposled, mlel cosi o pylové sezóně, ale kdo by to
riskoval, že?

  • Co zavřeli hospodu, cukrárnu a obchod s oděvy, sešel

jsem se doma se ženskou, která tvrdí, že je moje
manželka…

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? quentos, iceT, Alesh, paul1, marci1, aliendrone, Midas před 1375 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Malvína

Vtipy super! 😁
Ja si akorát tak užívám dýchání na maximum. Za chvíli to zas přes ty náhubky nepůjde. Jinak nic extra. Rukavice a dezinfekce mám ještě v zásobě – kdyby náhodou!
Stejně to nezmizí a chtě nechtě se promoříme.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Roušky vždy připraveny. Seznámení v době „rouškové“ bývá dosti zajímavé.
Může nastat trapas! Když se dva seznámí a doma zjistí, co za ksichta si přitáhli!:-))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Já se sice už bát nemusím, ale…
Co když dojdou v obchodech potraviny a budu muset jít lovit? DPC, vždyť já ani nevím, kde ta pitomá pizza vlastně žije?
Na druhou stranu jsem už na případnou nudu doma připraven – kdyby něco, vždycky si můžu sestavit ze strouhanky znovu rohlíky, zkus taky.
Ale kdyby ti ani to nepomohlo, pořád můžeš vydesinfikovat roušku v toluenu! ;) :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Zo skúsenosti z histórie ľudstva viem a verím, že druh tvora menom „človek“ prekoná, ako veľakrát predtým aj súčasné pandemické(?) upozornenie prírody „Quo vadis Homo?“ a ukážky rôznych ľudských nástrah tých, ktorí sa podieľajú ziskuchtvivých plánoch tých, čo chcú byť viac než človek a ovládnuť Svet. K tomu treba len maličkosť, nielen vedieť, ale aj dokázať svojou aktivitou ubrániť sa „nepriazni osudu“ a neschovávať sa pod „maminu sukňu“.

A ty, mor ho! – hoj mor ho! detvo môjho rodu,
kto kradmou rukou siahne na tvoju slobodu,
a čo i tam dušu dáš v tom boji divokom:
Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť otrokom
(Samo Chalupka)

PS
aliendrone, čo je to tá „nuda“?

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Smack

Mladej člověk se nemusí strachovat, mladej organizmus = silný organizmus.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Ale je, vcelku povedené vtípky. 🙂
Jinak nevím, na co bych se měl připravovat, maximálně zas na ta přehnaná opatření a ustrašené spoluobčany. Jelikož mi ani jedno z toho hlava nebere, tak se na to ani připravit nemůžu. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Ne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Všimla som si, že mnohí sa pokorne podrobujete pandémii. Tak to nejde, tadiaľto cesta k víťazstvu nesmeruje. Treba sa aktívne brániť, neklesať na duchu a svoj organizmus telo aj myšlienky neustále posilovať.

Jedine aktívny prežíva a pasívny zaniká v minulosti.

před 1374 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

led>>> Ó nesmírná okulibosti, strach o rod „Homo“ mít nemusíte, ten xindl přežije snad všechno, kam se hrabou švábi a krysy! Je jen otázkou v JAKÉM POČTU. ;) :D

Ale s tou aktivitou opatrně, pamatuji, že v Černobylu byli také aktivní, až to s tou aktivitou krapet PŘEHNALI a mnozí jsou díky tomu aktivní DODNES! ;) :D :D

Ovšem definice slova nuda – to je pro mne oříšek, který pochopitelně rozlousknu, jak jinak. ;) :)

Nuda? Jsem ŠOKOVÁN!! Jedno z oblíbených pekelných prokletí, které v lepším případě plodí neuvěřitelné hovadiny, v horším zlo! Neznáte? To navozuje ovšem otázku Vaší oddanosti PEKLU a s tím související problematiku. :o ;) :D

před 1374 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Kepler>>> Raději si nakup do zásoby nějaké těstoviny a kečup, víš jak to s nimi na regálech dopadne, až mladé holky z nudy začnou vařit. ;) :D :D

před 1375 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

S tím lovením pizzy si nedělej starosti, ani nemusíš mít střelnou zbraň. Stačí pěsti. Získat ji můžeš na skoro každém náměstí (piazza). Pizza je jen zkomolenina. Ještě se můžeš vykoupat zdarma v něčem jako fontána di Trevi s nějakou kozatou Anitou Ekbergovou. A můžeš mít la dolce vita. Donˇt panic!

před 1374 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Kepler>>> OK, budu ti věřit. ;) :D
Jinak – fontána je jistě ta věc s vodou, do které TOLIK lidí močí a zvrací? Aha, taku už chápu, PROČ mě do ní lákaš na Anitu Ekberg. Ruku n a srdce, vykoupat se v tom S NÍ…, bylo by to DILEMA! ;) :D :D

před 1374 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek