Kepler

Připravujete se na druhou vlnu koronaviru?

Tady je pár inspirací z prostého lidu:

  • Napište si na ty roušky jména. Nevím, kdo mě zdraví.
  • Dnes ráno jeden kolega kýchnul u kávovaru, tak jsme

ho umlátili lopatou a posypali vápnem. Než kýchl
naposled, mlel cosi o pylové sezóně, ale kdo by to
riskoval, že?

  • Co zavřeli hospodu, cukrárnu a obchod s oděvy, sešel

jsem se doma se ženskou, která tvrdí, že je moje
manželka…

Nejlepší odpověď
Malvína

Vtipy super! 😁
Ja si akorát tak užívám dýchání na maximum. Za chvíli to zas přes ty náhubky nepůjde. Jinak nic extra. Rukavice a dezinfekce mám ještě v zásobě – kdyby náhodou!
Stejně to nezmizí a chtě nechtě se promoříme.

Další odpovědi
marci1

Roušky vždy připraveny. Seznámení v době „rouškové“ bývá dosti zajímavé.
Může nastat trapas! Když se dva seznámí a doma zjistí, co za ksichta si přitáhli!:-))

aliendrone

Já se sice už bát nemusím, ale…
Co když dojdou v obchodech potraviny a budu muset jít lovit? DPC, vždyť já ani nevím, kde ta pitomá pizza vlastně žije?
Na druhou stranu jsem už na případnou nudu doma připraven – kdyby něco, vždycky si můžu sestavit ze strouhanky znovu rohlíky, zkus taky.
Ale kdyby ti ani to nepomohlo, pořád můžeš vydesinfikovat roušku v toluenu! ;) :)

led

Zo skúsenosti z histórie ľudstva viem a verím, že druh tvora menom „človek“ prekoná, ako veľakrát predtým aj súčasné pandemické(?) upozornenie prírody „Quo vadis Homo?“ a ukážky rôznych ľudských nástrah tých, ktorí sa podieľajú ziskuchtvivých plánoch tých, čo chcú byť viac než človek a ovládnuť Svet. K tomu treba len maličkosť, nielen vedieť, ale aj dokázať svojou aktivitou ubrániť sa „nepriazni osudu“ a neschovávať sa pod „maminu sukňu“.

A ty, mor ho! – hoj mor ho! detvo môjho rodu,
kto kradmou rukou siahne na tvoju slobodu,
a čo i tam dušu dáš v tom boji divokom:
Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť otrokom
(Samo Chalupka)

PS
aliendrone, čo je to tá „nuda“?

Smack

Mladej člověk se nemusí strachovat, mladej organizmus = silný organizmus.

Alesh

Ale je, vcelku povedené vtípky. 🙂
Jinak nevím, na co bych se měl připravovat, maximálně zas na ta přehnaná opatření a ustrašené spoluobčany. Jelikož mi ani jedno z toho hlava nebere, tak se na to ani připravit nemůžu. 🙂

ivzez

Ne.

led

Všimla som si, že mnohí sa pokorne podrobujete pandémii. Tak to nejde, tadiaľto cesta k víťazstvu nesmeruje. Treba sa aktívne brániť, neklesať na duchu a svoj organizmus telo aj myšlienky neustále posilovať.

Jedine aktívny prežíva a pasívny zaniká v minulosti.

aliendrone

led>>> Ó nesmírná okulibosti, strach o rod „Homo“ mít nemusíte, ten xindl přežije snad všechno, kam se hrabou švábi a krysy! Je jen otázkou v JAKÉM POČTU. ;) :D

Ale s tou aktivitou opatrně, pamatuji, že v Černobylu byli také aktivní, až to s tou aktivitou krapet PŘEHNALI a mnozí jsou díky tomu aktivní DODNES! ;) :D :D

Ovšem definice slova nuda – to je pro mne oříšek, který pochopitelně rozlousknu, jak jinak. ;) :)

Nuda? Jsem ŠOKOVÁN!! Jedno z oblíbených pekelných prokletí, které v lepším případě plodí neuvěřitelné hovadiny, v horším zlo! Neznáte? To navozuje ovšem otázku Vaší oddanosti PEKLU a s tím související problematiku. :o ;) :D

aliendrone

Kepler>>> Raději si nakup do zásoby nějaké těstoviny a kečup, víš jak to s nimi na regálech dopadne, až mladé holky z nudy začnou vařit. ;) :D :D

Kepler

S tím lovením pizzy si nedělej starosti, ani nemusíš mít střelnou zbraň. Stačí pěsti. Získat ji můžeš na skoro každém náměstí (piazza). Pizza je jen zkomolenina. Ještě se můžeš vykoupat zdarma v něčem jako fontána di Trevi s nějakou kozatou Anitou Ekbergovou. A můžeš mít la dolce vita. Donˇt panic!

aliendrone

Kepler>>> OK, budu ti věřit. ;) :D
Jinak – fontána je jistě ta věc s vodou, do které TOLIK lidí močí a zvrací? Aha, taku už chápu, PROČ mě do ní lákaš na Anitu Ekberg. Ruku n a srdce, vykoupat se v tom S NÍ…, bylo by to DILEMA! ;) :D :D