pavlik05

připálenina na hrnci

čest, právě jsem si vařil pudink a až sem ho dojed zjistil jsem že jsem mi připálilo mléko vůbec to nejde vyčistit.nemáte nějaké osvědčené rady na připáleniny jak je dostat pryč?díky

Nejlepší odpověď
hanulka11

natoč do hrnce vodu teplou a nech odmočit a zanedlouho pěkně dno vyčistíš

Další odpovědi
skorcovaz

Napustit vroucí vodu, nechat půl dne odmočit a pak požít drátěnku, příp. prášek / písek na drhnutí..

Zdroj: Internát

pusinka50

naleji do hrnce vodu a trochu jaru a dám na mírný oheň cca 10 min povařit, ale hlídej to, nedávej moc vody, protože jar kypí, při vykypění sundám hrnec na vteřinku ze sporáku a zas vrátím na plotýnku, pak už tak nekypí