Droxy

Příjde vám zvlášní, kdyby někdo běhal ve městě, ve kterém je tak 10000 obyvatel v sportovním oblečení na chodníku?

Na chodniku vedle silnice. Např. ve vestě na podzim nebo v sportovním tričku v létě.

Odpovědi
da ny

V čem běhá (oblečení) je jeho věc, nic zvláštního na tom neshledávám.
Jestli má město 10, 50 nebo 100 tisíc by mi bylu fuk. 🙂
To, že běhá na chodníku u silnice není nic mimořádného. Takových běžců vídám denně několik. Alespoň část trasy takto běhají. Někteří sice v parku po cyklostezce, ale po asfaltu.

Běhání po asfaltu není nic slavného pro páteř a klouby. Těm kloubům příliš nesvědčí ani běh v přírodním terénu (navzdory kvalitní obuvi).

Přiznám se, že tak nějak neřeším co/kdo je zvláštní, co má na sobě. Vlastně to nevnímám, nezajímá mne to, nepozastavuji se nad tím, neřeším.

Ať se postaví třeba na hlavu (pokud někoho neomezuje svým jednáním).
Svéprávný člověk má svůj rozum a informace lítají všude kolem nás.
Kdo chce, tak se k nim dostane. Zda se pak těmi prospěšnými bude řídit, zohlední je ve svém životě, to už je na každém z něs.

Alesh

Běhat ve městě, tj. v místě, kde je zpravidla mnoho prachových částic, emisí z aut apod. a tvrdé povrchy je přinejmenším nerozum. Pokud se jedná navíc o amatérského nepříliš trénovaného běžce s neúplně profesionální běžeckou obuví určenou pro takové povrchy, tak je to vůbec na pováženou.