Kiti

Přijde vám to zvláštní?

Dva lidi spolu bydlí, ale mají potřebu si denně psát na FB jak se milujou, přát si k narozeninám.....
Přijde mi to zvláštní a docela „hraný“, pro vztah mám asi jiný priority, než aby to všichni viděli.
Co si o tom myslíte?

Nejlepší odpověď
NikkiHeat

…že takový vztah se na 90% rozpadne…

Další odpovědi
mojitek

i takové vztahy jsou.přijde mi to dost perverzní.

Dlostev

Pokud nejsou zrovna v tu chvíli na stejnem miste, tedy v tom bytě, tak na tom, že si píší neni nic špatného, pokud tim jsou myšleny statusy, ktere pisi jen tak aby se ukazali veřejnosti, tak je to už o něco horší..

Drap

Je to úplně ujeté.