Přijali byste tuto nabídku ?

Přijali byste funkci externího administrátora stránek www.odpovedi.cz ?!

P.S. Pokud by vám byla nabídnuta!
Doplňuji:
Až všichni budou dodržovat kodex, přestanu s kritikou na tento server. Admin je jen na jedné straně, nechce slyšet žádné jiné návrhy uživatelů, kteří se snaží zlepšit chod těchto stránek. Proč třeba admin nezveřejní mazala, který nechává mazat i neškodné, tedy otázky nebo odpovědi, které „nejsou“ proti kodexu? At´ tu jsem jako barbakan,pbarbakan nebo jako Dr. BAN je moje věc. I vy (někteří)zde máte více profilů a to ti, Bohemico ,nevadí, že? Já tu nemám zaregistrovaného syna, kterému bych palečkoval otázečky,já nemám možnost se zde přihlašovat z jiného PC, třeba v zaměstnání, proto že tam pracuji a nevysedávám u PC na tomto serveru!

O tom by ti mohl popovídat zdejší lhář, kterého pro mnoho zdejších uživatelů nemusím jmenovat! Je mi z některých z vás nablití.

Nejlepší odpověď
Drap

To víš že jo, určitě. Taky by ovšem záleželo na honoráři.

Další odpovědi
anonym

Dr.bane, (nebo pod jakým nickem momentálně účinkuješ) tvoje tradiční otázky ohledně chodu a funkcí Odpovědí sice už patří ke koloritu tohoto serveru (tak jako tvoje svérázná dikce) ale nechápu, když máš tolik připomínek a jsi nespokojen s tím, jak to tady chodí, proč sem tedy stále chodíš? Jenom se snažíš rozpoutávat neklid!
Tebe pod jedním nickem BANem-dveřmi vyhodí a oknem- pod jiným nickem sem lezeš zas a přitom máš samou kritiku a nespokojenost!
Běžný uživatel se sem chodí poučit nebo odreagovat, někdo pobavit, ale ty? Tvoji motivaci skutečně nechápu!
Doplňuji:
No, já nemám a nevyužívám žádné z těch možností, které jsi vyjmenoval . Ani to k ničemu nepotřebuju. Jsem přesvědčena,
že se tady dá fungovat bez různých vychytávek, berliček, podvodů atd. i bez různých požadovaných změn. Ty jsi prostě „nepřizpůsobivý“… a vykazuješ i jiné příznaky této komunity, naštěstí tak jako jinde i tady se jedná o menšinu. Většina zdejších uživatelů je slušná, klidně se tu pohybují v rámci daných pravidel a necítí se být tím omezována. Pokud ty sám se cítíš být omezený, nemusíš nám to tady dávat stále svým noblesním způsobem najevo.
Jiné otázky a odpovědi jsou mazány okamžitě, ale tato , doufám tady bude dost dlouho na to aby si mohlo co nejvíc uživatelů udělat názor.

iceT

Nejspíš ne,ani za honorář.

anonym

Barbakane, jsem jenom zvědavá, kdy konečně admin pochopí, že některým lidem je zbytečné dopřávat novou šanci. Není to otázka týkající se témat poradny, nemá tu co dělat a pevně věřím tomu, že ji někdo smaže.
Když se takhle vztekají pubescenti, kteří se brání přijmout určité zákonitosti, lze to pochopit. U dospělého člověka je to příliš. Tolikrát jsem Ti psala, abys s těmi útoky přibrzdil. Už Ti to psát nebudu. Klidně kolem sebe kopej a křič, útoč a napadej jiné. Admin nepotřebuje kolektiv hlídačů, aby poznal, kam zase spěješ.

huxa

jo :) stejnak tu jsem pár hodin denně, takže klidně i za pětistovku měsíčně :)

jpau

Vzal, bavilo by mě číst ty maily co produkují někteří místní uživatelé. Válím se smíchy po zemi jen co si čtu jejich příspěvky a od funkce administrátora očekávám ještě výživnější formu zábavy.

anonym

Já bych místo administrátora přijal to aby administrátor vymyslel API pro Odpovědi.cz jelikož bych rád si dodělal mojí aplikaci na Android Odpovědi.cz, ale jelikož tu není API tak nemohu zatím číst Zprávy ani odesílat příspěvky, ale jen čítat jednotlivé kategorie.