Pokročilý

Při kterých příležitostech nosíte župan?

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Noooo, obvykle když vylezu z vany/sprcháče. Ty "vysloužilé" s úspěchem používám v garáži místo pracovního pláště, když je potřeba. :)

Další odpovědi:

Zlatý

Jen, když vylezu z vany. Používám froté, funguje zrovna jako osuška.
Prý se i dělají pečená jablka v županu...

Zlatý

Kromě běžného použití po koupeli, či sprše také při pyžamovo/županovém dni, který si občas pořádáme. Vstup jen v pyžamech, nočních košilích a županech. Člověk jen žasne, jaké vtipné druhy tohoto oblečení existují. :-))

Stříbrný

Nepoužívám župan.

Diskuze k otázce

Stříbrný

aliendrone

marci1>>> Ty županové dny zní ZAJÍMAVĚ, dokonce natolik, že bych to rád zkouknul, jenže je mi jasné, že chlívný Kepler je UŽ TEĎ přinejmenším půl hodiny na cestě k tobě a aby přijel aliendrone jako DRUHÝ, to je nonsens!! ;) :D :D

Zlatý

Kepler

No, no, no! Ten chlívák od tebe fakt sedí. Kdybych věděl, kde marci bydlí, tak bych tam určitě zajel, ale jenom proto, abychom probrali veškeré aspekty humoru a zazpívali Nas nědogoňat!

Stříbrný

aliendrone

Já vím, že je to tvá životní oblíbená - však jsem to videjko viděl na vlastní bulvy drahý zločinný Pivošku! Ostatě kdo ne, že? ;) :D :D
https://www.youtube.com/…

Zlatý

Kepler

Tak tuhletu povedenou parodii jsem neznal, ale chorošoje! Origoš Nas nědogoňat! je naše spiklenecké heslo :-))

Stříbrný

aliendrone

No tak tady máš od Heřmana ještě bonus, když se ti líbí. ;) :) https://www.youtube.com/…

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 5580
Zlatý led 2970
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý annas 2507
Zlatý briketka10 2447
Zlatý Kepler 1842
Zlatý marci1 1815
Zlatý quentos 1706
Zlatý mosoj 1585
Zlatý iceT 1584

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.