dust8

Při kterých příležitostech nosíte župan?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Noooo, obvykle když vylezu z vany/sprcháče. Ty „vysloužilé“ s úspěchem používám v garáži místo pracovního pláště, když je potřeba. :)

Další odpovědi
Kepler

Jen, když vylezu z vany. Používám froté, funguje zrovna jako osuška.
Prý se i dělají pečená jablka v županu…

marci1

Kromě běžného použití po koupeli, či sprše také při pyžamovo/županovém dni, který si občas pořádáme. Vstup jen v pyžamech, nočních košilích a županech. Člověk jen žasne, jaké vtipné druhy tohoto oblečení existují. 🙂

Rokio

Nepoužívám župan.

aliendrone

marci1>>> Ty županové dny zní ZAJÍMAVĚ, dokonce natolik, že bych to rád zkouknul, jenže je mi jasné, že chlívný Kepler je UŽ TEĎ přinejmenším půl hodiny na cestě k tobě a aby přijel aliendrone jako DRUHÝ, to je nonsens!! ;) :D :D

Kepler

No, no, no! Ten chlívák od tebe fakt sedí. Kdybych věděl, kde marci bydlí, tak bych tam určitě zajel, ale jenom proto, abychom probrali veškeré aspekty humoru a zazpívali Nas nědogoňat!

aliendrone

Já vím, že je to tvá životní oblíbená – však jsem to videjko viděl na vlastní bulvy drahý zločinný Pivošku! Ostatě kdo ne, že? ;) :D :D
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=yhnBbWNk7f8

Kepler

Tak tuhletu povedenou parodii jsem neznal, ale chorošoje! Origoš Nas nědogoňat! je naše spiklenecké heslo 🙂

aliendrone

No tak tady máš od Heřmana ještě bonus, když se ti líbí. ;) :) https://www.y­outube.com/wat­ch?v=sU2GioFhpI4