astrolog

Přemýšlím jaká práce by mne bavila. Máte nějaký TIP? A co by bavilo vás a proč když by jste si mohli opravdu vybrat?

Nejlepší odpověď
anonym

Tak zkus astrologii,když už ji máš v nicku!

Další odpovědi
Tlaky

Kdybych si mohl opravdu vybrat,tak bych nejradši nedělal nic.Dokázal bych se/řečeno panem Hrušínským/krás­ně válet.

venkovan

To co dělám mne zatím baví a až přestane, tak zas něco podobného. Ale ve své podstatě jsou dvě varianty:
práce která mne baví a je mým koníčkem
práce která mne moc nebaví, ale jinou zatím nemám, ale zajistí mne to nejnutnější a i mi zůstane prostor na koníček.