jirka F

Přejete dnes všem Filipům vše nejlepší k svátku?

Když nepočítám zdejšího Filipa.

Nejlepší odpověď
elkon

Žádného neznám.

Další odpovědi
cappuccino

Ano! Dik za pripominku!!

Drap

Jen některým

Tonda Káňa

Proč ne? 😁 Ale opravdu ne zdejšímu hospodskému 😂

zjentek

Proč by ne:

Vše nejlepší k svátku, Filipové.

A zítra se zeptej na totéž Jiříku a já ochotně popřeji všem Valdemarům 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Rokio

Ano i tomu zdejšímu.

Není to tak špatný člověk a navíc je velmi inteligentní a má mnoho vědomostí. Ve světě se neztratí.

zjentek

Rokio, on určitě ne ovšem brzy se kvůli jemu podobným ztratí celé lidstvo a to nechceš.

jirka F

zjentek: ptám se protože mám v rodině příbuzného který se jmenuje Filip.