umadbro

Poslední 2 dny jsem zijstil, že moje grafická karta ma přes 90 stupnu při hraní her, čím to může být?

Zdravim, poslední 2 dny jsem zijstil že moje grafická karta ma přes 90 stupnu při hraní her ale předtim jsem mi takhle nezahřívala nevíte čim to muže byt vyčistil jsem bednu ale furt se přehříva jenom při hraní her normalně ma tak 60 nevíte co stim?
Doplňuji:
gtx 660 3gb dival jsem se na větrák a je v poho a komp se mi nevypnul při 90 stupnu

Odpovědi
gecco

O jakou kartu jde? – obvykle je 90°C opravdu hodně (i 60°C při nízké zátěži)…
Vyčisti pořádně chladič na té kartě, vyměň teplovodnou pastu pod chladičem a zkontroluj větráček (jestli se nezadírá).
Pokud to nepomůže, můžeš zkusit přidat do bedny další větrák, který pomůže pohybu vzduchu.