Zvětseni pameti graficke karty.

Jeden kamos mi rikal ze jde z HDD nebo z RAM pridelit cast pameti pro grafickou kartu. Nevíte o tom nekdo neo vic? Predem diky

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

z HDD urcite ne, ten je na to strasne pomaly, dokonce i ram je na to pomala…

pujde to, pokud to umoznuje bios… vetsinou u integrovanych grafickych karet primo do zakladni desky, ktera nema vlastni pamet, se prideluje cast pameti RAM

pro narocnejsi uzivani je ale vyhodnejsi, aby grafika mela svou pamet, protoze je neskonale rychlejsi

Další odpovědi
Michal Kole

V PC se vyznám, ale taky to nějak nechápu. Z HDD si bere část prostoru Windows pro virtuální paměť, ale spíš to PC zpomaluje.

z RAM si berou grafické karty integrované na desce hlavně u levných notebooků a netbooků.
Možná by to šlo někde v ovládacím programu ke grafice někde (vpravo u hodin bude ikonka pro grafickou kartu)