BANAN93

grafická karta se přehřívá......je to normální teplota ?

ATI HD 5770 1GB mi chodila až na 82°C rozebral sem jí a dal tam novou pastu na tu stykovou plochu chladiče(pasivní) s čipem… nebo co to je :D ted mi při hře chodí na 62–64 max. může se pokazit nebo je to teplota ve správném rozmezí aktivní chladič sem vyfoukal kompresorem..... asi začnu šetřit co ?

Nejlepší odpověď
rodier

82C je skutecne maximum, sice muze gpu dosahnout az 100c ale po roce by ti odesla. tech 62.. to se jeste da, i kdyz zrovna radeony jsou zname ze jsou studene. Ja mam 6870 a ta ma kolem 45C v idle, 55C v zabehu ale to tam mam 3 vetraky..takze tvejch 62C ted jde :)

Další odpovědi
cochee

No asi to teď líp chladí s tou novou pastou, ne? 😉 Jinak GPU dosahují běžně přes 100°C, vydrží daleko více než mikroprocesory.