Tomi2k9

Acer Extensa 5430 stálé vypínání

U notebooku Acer Extensa 5430 mám disk rozdělený na dva oddíly a včera sem formátoval oddíl s windows, kvůli tomu, že se notebook stále vypínal, i když je nabitý… Nemyslím si že by se přehříval, i když byl v okně, stejně se každých deset minut vypnul… Teď nemůžu ani nainstalovat Windows , protože během tý chvíle co byl zapnutej se dostanu tak k výběru disku… Nemá někdo nějakou radu?

Odpovědi
MartinMail

Měl jsem ten samý notebook a stávalo se mi něco podobného, když byl nový fungoval normálně ale časem se začal vypínat a nepomohálo nic… Intrvaly mezi vypínáním byly stále kratší a nakonec jsem ho šel reklamovat… Našli chybu na základní desce kterou (prý) odstranili a notebook mi vrátili… Bohužel za čtrnáct dní sem ho z toho samého důvodu musel reklamovat znovu, takže mi vyměnili zdroj a dali novou základní desku… Potom přestala fungovat webkamera a jelikož to byla třetí oprava, vrátili mi peníze… To jsou mé zkušenosti s Acerem…

polak

ja jsem take mel stejny notebook a porad ho mam taky se mi to stavalo a vyresil jsem to sam.Na nabijecce neni takova ta mala krabicka kupte si novou nabijecku od jine firmy a melo by to fungovat

GangstaHelper

Je divné aby to bylo nabíječkou, ale u firmy jako Acer není vlastně nic divného, u nich snad už nic nepřekvapí.

Známý měl také notebook Acer, poměrně vysoký model, a také se mu vypínal, šlo o problém s chlazením, nejspíš se vevnitř něco uvolnilo, a když byl NB v zátěži, musel se dát do určité polohy (podložit vepředu, aby byl nakloněný), a teploty zase klesly. Možná problém s tekutinou v Heatpipe. U vás by mohlo jít o podobný problém ale ve větším měřítku. Reklamaci mu zamítli, takže Vám to asi moc nepomůže.