OuSí

Grafická karta?

Ahoj chtěl bych se zeptat mám doma grafiku ATI Radeon HD 3600 Series. A chtěl bych koupit někakou novou co utahne nový hry ae nece se mi měnit motherboard . (ASUS K8V-XE). Dík za odkaz.. bo avyhc mohl sám vybrat tak podle čeho zjistím že pasue předem dík :)
Doplňuji:
chci se ještě zeptat jestli se dá dotoho narvat i Nvidia (gforce atd..)?

Odpovědi
anonym

potřebuješ standardní slot PCIe x16

coz tvoje deska splnuje, muzes si tedy poridit jakoukoliv novou grafiku

ideální je v těchto dnech asi některá z:

1/ ATI HD Radeon 5670, 512MB DDR5 za ~1900 až 2300,–
2/ ATI HD Radeon 5770, 1GB DDR5 za ~3000 až 4400,–
3/ ATI HD Radeon 5850, 1GB DDR5 za ~6300 – 7800,–
4/ ATI HD Radeon 5870, 1GB DDR5 za ~8400 – 10900,–

podle ceny a tvých možností … výkon odpovídá ceně … 1/čka má opravdu asi poloviční výkon 2/jky , 3/jka už je trochu drahá, záleží na finančních možnostech, nárůst výkonu opět ceně odpovídá … 4/ka je pak HI-END ten bych nedoporučoval pokud doma vyloženě nepřekládáte prachy vidlema.

///

nějakou rozumnou cenu bych hledal tady
http://graficke-karty.heureka­.cz/f:2937:7641;4582:940­3/ a nakonec si ji vyjednal vyjednal u t.s.bohemia nebo alzy (kvůli spolehlivé reklamaci) …