Kordex

Nefunguje mi graficka karta

Jeste vcera se mi ukazovalo ze ovladack zobrazeni prestal fungovat a byl obnoven. Stahl jsem si NVIDIA Instalater a problem se vyresil. Ale kdyz jsem dnes zapl PC ikony meli jiny tvar a kdyz chtel jsem spustit tak se mi ukazalo neco s DirectX, ten jsem nainstaloval ale furt stejny. Pote jsem si nasel Spravce zarizeni a ve grafickem adapteru se mi zobrazila jaka si porucha NVIDIA GeForce 8600 GTS, chtel jsem vyhledat reseni ale nic to nenaslo. Aktualizoval jsem to ale tez nic. Predtim jsem mel jeste rozliseni na max a ted jej mam o neco min.
Doplňuji:
mam graf kartu NVIDIA GeForcke 8600 GTS
Stav zarizeni pise: Zařízení bylo zastaveno, protože oznámilo potíže. (Kód 43)

Nejlepší odpověď
parat10

To se mi taky stalo. Prodal jsem jí na aukru jako nefunkční a ten co ji odkoupil mi napsal že ji rozebral a strčil do trouby na 230 a fungovala…

NVIDIE často trpí suchými spoji.