icurusL

2 Grafické karty…Proč? Jak to funguje?

Dobrý den mám nový notebook Lenovo G510 a ten má dvě grafické karty: Intel HD Graphics 4600 a AMD Radeon HD 8600/8700M, tak jsem se chtěl zeptat, jak to třeba funguje u her? (jaká se při té hře používá)
Doplňuji:
A jak? Je na to nějaké tlačítko nebo nějakým programem?

Odpovědi
Quimby

Ahoj, pokud máš nainstalované ovladače pro obě, tak když klikneš na hru.exe pravím tlačítkem, tak by tam mělo být něco ve smyslu spustit s graf. procesorem…
Je to pro to, aby normálně když nic neděláš nebo si jen na internetu tak běží tan Intel grafika, ta je v procesoru a nežere tolik baterky, ale není moc výkonná.
Pak když pustíš hru, tak se zapne ta AMD, která sice vybíjí baterku hodně, ale je výkonnější.
Ten ovladač pro AMD většinou rozpozná hry a spustí ji automaticky, ale dole na listě a nebo někdě bys měl mít nastavení grafiky a co a jak kdy poustět atd.

msi

jdou přepínat