Dzejkob

Jak vymontovat větrák z grafické karty v PC?

Chtěl bych trošku promazat větráček u grafické karty, jelikož mi strašně hučí a chci zjistit, jestli to není tím.

Jenže bohužel přemýšlím, že bych ho mohl promazat nějak efektivně, tak bych ho nejdřív musel nějak dostat z PC ven, jenže nevím jak.

Má stím někdo nějaké zkušenosti? Děkuji ..

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Buď je zaklapnutý takovým držáčkem nebo je spíš k chladiči přišroubován 4 šroubky, takže odšroubovat a odpojit konektor a poté vyndat z pc.
Netuším však zda se ti podaří namazat, nehledě na to, že případný olejíček bude na sebe spíš prach ještě víc lepit.