huxa

Potřebuji zvýšit takty grafické karty, poradíte způsob prosím?

Mám ořezaný BIOS, takže v něm to nastavit nelze, přes různé programy také ne, jmenovitě MSI Afterburner mi ihned po naistalování ukázal, že už jsem na maximum. Lze to udělat nějak jinak, než přes tyto programy či BIOS?
Doplňuji:
badisko-samozřejmě, zkoušel jsem také řadu dalších programů, i ten, co ty mi posíláš, nefungovalo, buď stejný problém jako s nástrojem od MSI nebo to nepodporovalo tuto graf. kartu

Nejlepší odpověď
badisko

Tak co vyzkouset jeste jinej program …?…kdyz tamten nefachcil a v biosu to taky nejde …mrkni se tady …http://pctunin­g.tyden.cz/com­ponent/conten­t/article/21-hw-a-system-utility/3467-powerstrip-kouzelnik_s_gra­fickou_kartou

Další odpovědi
Brozma

Nech jsi nandat do počítače silnější graf. kartu ta tohle dělat nebude.

anonym

koupit si lepší grafickou kartu obvykle pomůže