Predani stafety. ? 🙂 Pisu s otaznikem jako otazku ..

ale : Dekuji vam vsem , kteri me podporovali …, snad jste se i trochu pobavili … , ja jsem si nejvice prala prat ke zlatu Arymu, skoromanzelovi a Chudstovi a 2 z toho mi vysli. Jen Rynek se nebal me pomsty a popral doktorovi… , ale uz jsem si to s nim " vyridila " … , vi, ze ho mam rada , tak to risknul.
Dr. vedel, ze na nej myslim , psala jsme mu mail jeste z dalnice , ze se mozna najde nejaky " drzoun " a popreje , tak i on s ebal za me a informoval me , ze se " drzoun " uz nasel… ale potesila ho gratulace od kohokoliv.
Ted slibuji , ze ja uz jsem si " svoje " splnila a ted uz se budu ke gratulacim jen pridavat a setrit si tim i svoje nervy. Mam toho ted v posledni dobe take hodne … , ale uz zase brzy uberu. Hezky den. -iv-
Doplňuji:
Dr. Axl.. co mate s tema Adminkama ?? Me nikdy nic nenapsali. Me maji ( myslim ) radi. :-p
🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
anonym

Potvrzuji pravdivost avizovaného prohlášení a doufám, že se nám všem konečně uleví, protože dle ohlasů především dámské klientely, která ač se sebezapřením polykala srandičky iv, už byla značně nervózní a nedočkavá, než budou ostatní chlapi dáni v plén, aby se dostalo i na ostatní.
Dokonce i admini už dělal fenomén iv problémy, zvláště od zářijového zpřísnění dohledu, dokud jsem je neuklidnil, ať ještě posečkají a vydrží, že se blíží konec té velkolepé a 4měsíční maškarády.
Doplňuji:
Ad iv, zdání klame, kdybys tak tušila.
Ale u tebe lze jen poznamenat – blahoslavena budiž tvoje nevědomost.
(Bohužel na tebe už neplatí další biblické – nevědomost hříchu nečiní, leda Blahoslaveni chudí duchem, neboť jejich jest království nebeské).

Další odpovědi
iceT

Milá -iv-,myslím,že se tady najdou stejně všímaví jako Vy,takže není se čeho bát.Já to určitě nebudu,já chodím až s křížkem po funuse.

annas

Iv začala být věrná, takže žezlo přenechává dalším. Domnívám se, že se vždy někdo najde, kdo bude všímávý a jubilantovi popřeje.

Deli

Milá -iv-, tuhle tradici jsi tady, myslím, založila Ty, a všechny baví zkoušet Ti to přací prvenství ukrást. Pokud ovšem nejsi zrovna někde, kde net není, málokomu se to podaří 🙂

Dr.Axl je tajemný jak hrad v Karpatech…

arygnoc

to je škoda, kdo uhlídá všechny medailisty?

anonym

Ne ne ne ! Ja si trvam na tom , ze me maji Adminkove radi ! :-p

anonym

Ad Deli, doplnění se vztahovalo právě k té falešné iluzi o admini. Často jim zamotala šišku a to, že ji nechali dohrát svoji roli Odpověďového šášuly, stálo celkem tři intervence. Máš.li zájem, napíši ti do mailu něco z komplikovaného zákulisí.
Takže žádné tajemnosti, ale třeskutá realita, kterou jen iv ve své bohémské povznesenosti nějak nechce slyšet.

Deli

Není třeba, já si totiž naopak myslím, že naše -iv- je zdejším kořením, bez ní by to tu bylo mnohem nudnější! A tohle tu přece ví všichni, adminkové nejsou hloupí (když jejich mozky vymyslely odpovědi.cz) a musí to vidět taky! Myslím, že nechci vidět do komplikovaného zákulisí čehokoli, ani odpovědí.

anonym

Ad Deli, musím ti trochu kvalifikovaně oponovat. Adminkové nic nevymýšlejí jsou to je dva řadoví zaměstnanci, kteří se na terminálu v Hradci Králové střídají ve směnách na rotinní provozní dohled a běžný monitoring.
České odpovědi jsou pouhou aplikací anglických, od nichž se inspirovaly. Duchovní otec je provozovatel, jehož identitu si může každý dohledat v živnostenském rejstříku, a ten jen objednal externí softwarovou firmu, která vypracovala modifikaci českého programu, včetně některých specifických vylepšení v době začátků a zkušebního provozu.
A pro kokotěnka, lichotí mi tvé domněnky, ale pravda je daleko prozaičtější, jen něco vím o podobných mechanismech ani nepopírám, že mám jisté kanály na admini. Ale daleko důležitější je citlivě odhadnout tu tenkou hranu, kdy je oživení stránek ve prospěch provozovatele, aniž by se přehnaně porušovala nastavená pravidla.
Zájmem provozovatele je počet přístupů a motivace množiny respondentů, a to jsme svou hrou docela slušně vyplnili.
Pokud nám něco sem tam smázli, jen to zvýšilo popularitu a zájem ostatních uživatelů. Ostatně humor je velice cenná deviza, jíž bychom se neměli bránit nejenom tady, ale i v běžném životě.
Trochu mne pobavilo, že ač jsi registrován už od 4/2010, v poslední době jen ze skrytu palcuješ Kerberus (a pár dalších) a jinak se neangažuješ, že tě tahle otázka vyprovokovala k tomu, žes vylezl ze své pomyslné nory a ventiloval své skandální odhalení. Kdybys měl otevřený profil, snadno bych ti vyvrátil tvá zcela neopodstatněná podezření. Můj advokát by to dokonce mohl kvalifikovat jako neoprávněné nařčení za účelem kompromitování nevinného, poškození osobnostní integrity, podezření z trestného činu pomluvy a to už se vůbec nezmiňuji o kodexu a jeho klauzuli zapovídající příspěvky směřující k jednotlivým osobám uživatelů.
Máš-li zájem, klíďo reaguj, kdy si otevřeš profil, kam se ti ozvu a zároveň tě mohu seznámit s pozadím přípravy srazu a s tím související databází zájemců.
Čekám na odezvu!!

anonym

Moje mila Deli … ja ted mam malo casu , ale brzy vam to prijdu zase " okorenit ".
Adminkove me maji radi .. opravdu. 🙂
Oni mi to tedy nepsali , jen si to ja opravdu myslim. 🙂

  • iv-

kokoťenko

Možná,že to nebude už nikdo číst,ale co kdyby.

Jsem na 100% přesvědčený,že pan Dr.Axl je jeden z ADMINŮ,jinak by tu šaškárnu s -iv- už dávno každému druhému smazali a pohrozili zablokováním účtu.taková je celá pravda !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!