Rokio

Přečetli jste v životě více než 100 knih?

Když jsem byl na OA, tak ze třídy nikdo nepřečetl více než sto knih. Já jsem byl jediný, který se tomu blížil, nebo danou magickou hranici přesáhl.

Myslím si, že jsem v té době přečetl více než 100 knih, ale nejsem si jistý.

Jak jste na tom vy? Přečetli jste více než 100 knih?

poznámka: Počítá se jakákoliv kniha.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

ano

Několikanásobně více. Nepočítal jsem je.

Další odpovědi
Anikitos

ano

Jednu průměrnou knihu lze zvládnout přečíst za 1 den. Za měsíc by to mohlo být 10 knih a za rok i víc jak sto…

Klaproth

ano

Byly doby, kdy jsem 100 knih přečetl za rok.

ivzez

ano

Nevynechal jsi tři nebo čtyři nuly?

Arne1

ano

dříve bylo používání znalosti čtení celkem obvyklé

Dochy

ano

Nemám je spočteny. Průměrnou knihu za den jsem snad nikdy nedal, ale běžnou beletrii pro náctileté jsem tak za 2–3 dny (při škole) zvládnout dokázal… Na průmce jsme měli na pokoji takovej čtenářskej kroužek… Každý z pokoje si půjčil pár knížek v místní knihovně a ty do dalšího týdne kolovaly po pokoji…
Teď už tomu moc nedám. S dětma čte pohádky většinou manželka a mně zbývají odpovědi a v práci manuály…

michalds

ano

Kelt

ano

Určitě jsem přečetl více než 100 knih. I když dříve jsem knihy opravdu četl, dnes stačí pročíst pár stránek, abych se rozhodl, zda knihu číst nebo ne. Ale i ta nepřečtená kniha se počítá, ne?

Emefej

ano

Ano. Tuto metu jsem pokořil asi v deseti letech.

dalid

ano