Baromut

Je tu někdo, kdo přečetl Oblomova a neskončil přinejmenším v Bohnicích? :D

Nedávno jsem se pustila do čtení Oblomova. Jsem asi na 100 stránce a mám pocit, že už toho víc nezvládnu. Rozhodně ne střízlivá :D Máte někdo radu, jak číst, abych ho přečetla a nrzcvola se?

Odpovědi
Agneta

Tak to by bylo to vysvětlení, proč jsou psychiatři sami postižení „nemocí z povolání“ :DDD
(chceš-li zůstat zdravá-nech toho)

ivzez

Oblomov se přečíst dá (znám horší).
Vydržte ještě aspoň 50 stránek, pak už to půjde lépe.