Četli jste to nebo slyšeli o tom?

Opět cenzura v České republice.
ČR je vstřícná vůči cizincům: Nově mohou volit v místních volbách nebo zakládat odbory.
Celý článek zde http://www.ceska-justice.cz/2015/07/­cr-je-vstricna-vuci-cizincum-nove-mohou-volit-v-mistnich-volbach-nebo-zakladat-odbory/

Pochopili jste, že tady jde ale o přistěhovalce?Po několika letech tady budeme mít v samosprávách Araby, kteří pak budou prosazovat svoje zájmy?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=JeGqpGpjE­as&sns=fb&app=des­ktop

Nejlepší odpověď
gecco

Ano – vím o tom…
A nevidím na tom nic špatného…
😉
Proč by cizinci nemohli volit zastupitelstvo v obci, v níž žijí??
Proč by cizinci nemohli založit třeba krajanský spolek??
Odbory… No – už i ty ´naše´ považuju za škůdce společnosti – tam je to úplně jedno…
😉
_____________­__________
Lahny – NEBLBNI…!!!
V nejbližších dvou letech máme přijmout 2000 imigrantů – to jsou necelá 2 ‰ obyvatel republiky – co by asi tak mohli „ovládnout“???
Jak už jsem ti psal – uvažuj a nevěř každé howadině, kterou ti někdo strčí pod nos…

Další odpovědi
mosoj

Ono vůbec nejde o to kolik přijmeme jako republika migrantů. Ono jde o celek jako takový. A to je nebezpečný precedens. EÚ si nevidí na vlastní hřiště.
Dobře si pamatuji, jak kdysi před mnoha léty, jakýsi politik africké zemně v OSN žádal o pomoc vybudovat fungující fabriky či zemědělství. Doslova tehdy řekl, pokud nepřijdete vy za námi, přijdeme my za vámi.
No a je to tady. Nemělo by se to podceňovat a lidem říkat že jde o 1500 uprchlíků.

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/376191-dva-tisice-uprchliku-se-pokusily-vniknout-do-eurotunelu.html

anonym

To není nic nového! Manželka může volit v místních volbách už několik let !

Manželka se taky přistěhovala. 🙂

led

Krajanské organizácie sú v ČR už dlhé roky.
Pokiaľ prisťahovalec dostane občianstvo Českej republiky, prestáva byť prisťahovalcom a má všetky práva a povinnosti Občana Českej republiky.

ptáč

Budou mít co chtěli. Budu se moc zlobit.

gecco

Barbakane -už nemám…

___
Ale tys vlastně přijal do rodiny 100 % imigrantů…
😉

anonym

.. ale jsme se rozrostli o dalších 7 členů!

gecco

Tak to´s to těm imigrantům natřel, tomu říkám eliminace cizích vlivů…
😉

anonym

pro gecco
Já neblbnu.Ano, vím že třeba já se toho už nedožiju, ale za 20 let zde bude víc muslimů než Čechů.Oni v Německu si taky v padesátých letch mysleli, že Turci jsou levná pracovní síla a že to ukočírují.Jak to vypadá dnes??
Zrovna tak Francie.Také nabírala Araby kvůli levné pracovní síle.A dnes??Mají problémy jako Němci.

ten který je

AD Gecco:Nezapomínej že za těmi vetřelci přijedou rodinní příslušníci.Jseš si jist že číslo 1500 je konečné?Jseš si jist že ta masová vlna se ze dne na den zastaví nějakým prohlášením nebo směrnicí?

gecco

Ten který je – přicestování rodinných příslušníků není tak jednoduché…
Ale i kdyby přijeli ještě za každým asylantem 4 další – pořád je to cca 1 % obyvatel Česka…
😉
A pokud jde o směrnice – ani zdaleka ne každý, do do EU přijede, skutečně získá povolení k pobytu…

ten který je

Oni se na nějaké povolení k pobytu neptají a ptát nebudou,podívej co se děje v Itálii,Řecku,Fran­cii.Italové už rezignovali a pouštěj tu vlnu dál,jen aby se jich zbavili.Ani lékařské kontroly už nezvládají.