zjentek

Pravda je to, z čeho profitujeme?

Nepůjdeme nikdy sami proti sobě, že?

Ad Elkon: Bláboly jsou vše, co po dobu vlastní existence kdy vyšlo z úst, včetně tvých. Nevyřčená pravda je pravda, vyřčená pravda je lež. Prosím neodpovídat na dotazy, kterým nerozumíš. Děkuju.

Odpovědi
elkon

Blábol, pravda je jen jedna. Jestli se nám líbí nebo ne.

led

1 – Pravda je, že aj vy profitujete na tejto stránke, čoho je dôkazom vaše užívateľské označenie „zlatý“

2 – Opak… Nemusí to byť pravda, práve naopak, mnohí profitujú na lži.
Pozrite len na nedávne voľby na Slovensku.
Ak sa dokáže, že istá politická strana/hnutie uplácala voličov na Východnom Slovensku v snahe získať hlasy, išlo v tom prípade o získanie ich profitu (uplatených voličov v € a tejto politickej strany/hnutia) vo voľbách na úkor ostatných politických strán a hnutí… Pokiaľ sa toto nedokáže, ide o získanie profitu u žalobcu.