Kepler

Myslíte, že se Trump dočká znovuzvolení?

Po tom všem, co dosud předvedl?

https://pixaba­y.com/illustra­tions/dementia-warning-trump-donald-trump-1750965/

Nejlepší odpověď
anonym

Rad bych věřil že nemá šanci ale něco takového jsem říkal i před jeho prvním zvolením a dopadlo to jinak. Trump prokázal mnohokrát že je naproto nekompetentní pro úřad presidenta jakékoliv země, nevybaveny morálně ani mentálně. Člověk který svou popularitu buduje jen na přitakávání s bulvarnimi či korporačními „zpravodajskými“ zdroji a své příznivce hledá především v řadách těch co podobným mediálním žumpám denně naslouchají a věří by neměl být zvolen ani jednou ,natož dvakrát.

Další odpovědi
Edison

Při inteligenci emejričanů? To je jakoby ses zeptal, jestli bude znova zvolenej Bureš.

hapiky

Ono, Amerika potřebovala změnu. Poslední presidenti byli jen loutky, v rukách mocných. Jestli tu změnu politiky, kterou Trump dělá, je přínosem pro Ameriku, nebo ostatního světa, nebo je vůbec přínosem pro někoho, je pořád ještě otázka.
Každopádně se nebojí poukazovat na špatná rozhodnutí předešlých presidentů a vlády.

Vojta24

Je to ulhanej a mimořádně tupej par***** hlatjící bulvární bláboly, který nemá ani ty nejzákladnější znalosti a všechno staví na svém volebním mottu „MAKE AMERICA HATE AGAIN!“ (Naučme Ameriku znovu nenávidět!), a v jeho duchu taky koná a žvaní.

Může se dočkat znovuzvolení, pokud ve voličích najde dost sobě podobných a to se klidně může stát. Snad bych si na to i vsadil, protože průměrného voliče není radno intelektuálně moc přeceňovat.

Petr44

Mám takovej dojem, že svět, a usa zejmána, má tendenci chodit ode zdi ke zdi. Z toho plyne že buď znovu zvolí trumpetu, anebo bezpohlavní černošskou entitu neustále vybavenou petlahví s vlastní močí.

ElonMusk

Ano. Očekával jsem jeho zvolení v minulých volbách, a očekávám znovuzvolení. Myslím, že se jeho popularita během jeho mandátu zvýšila.

Nemá vroubky jako Bushové a H. Clinton (vymyšlené zbraně hromadného ničení, zabíjení civilistů v Benghází, bombardování civilistů v Libyi atd). Trump jako jediný viditelný US politik v televizi řekl, že americká invaze na Middle East byla chybou. Proti Bidenovi to ale možná bude zase těsné.

CTTON

Záleží na Rotschildech.

elkon

Nemyslím a nezajímá mě.

jsemjá

Jestli jsem dobře slyšel, tak Trumpovi zakázali znovu kandidovat.

Kryšpín

Vynikající president nemá problémy s Mončou, jedná s Kimem, neobdivuje Čínu, nemá problém s Putinem a dovede nádherně vytáčet skoro novináře a svoje odpůrce, kteří mu to baští i s navijákem.

Vojta24

Mimochodem, velmi pozoruhodnou sbírkou TRUMPových nejlepších kariérních momentů je celý pořad „Last Week Tonight“ – je to velmi poučné – doporučuji každý jeden díl (u každého jsou české titulky)

ElonMusk

Oliver se proslavil zejména tím, kdy sarkasticky podporoval Trumpa, aby kandidoval. Dnes je snad v každém „Trump Can't Win Funny Compilation“ videu na YouTube :D

Vojta24

„Last Week Tonight“ s titulky → https://videa­cesky.cz/tag/last-week-tonight

anonym

hapiky každý president, premiér či jiný vysoce postavený politik vždy kritizuje veškerá rozhodnutí svých předchůdců jako špatná bez ohledu na to že, to vůbec nemusí být pravda, dělají to všichni, je to součást neférového boje v politice. Součástí jisté politické vyzrálosti je naopak schopnost to nedělat, a soustředit se na svůj vlastní přínos zemi, místo abyste jen do nekonečna šlapal po svých předchůdcích. To co považujete za přednost, je ve skutečnosti nástroj špinavé politické hry.

Kepler

Edison: Babiš nebyl zvolený jako ten náš šašek Zeman, on jen vyhrál volby. A dodnes si drží přesvědčivou podporu občanů, většina lidí si totiž udržuje normální rozum. Kdo nazývá Babiše Burešem, vůbec netuší o čem mluví. Neříkám, že Babiš je bez poskvrny, ale který politik kdy byl?

Edison

A kdo podle tebe vyhrál volby, když ne Bureš? A co je na tom špatného, jmenovat ho tak, jak si sám zvolil? Jestli ono to nebude právě naopak tím, že ti, co ho tak jmenují vědi víc, než oficiální média, ze kterých značnou část právě Bureš vlastní, co?

Kepler

Volby nevyhrál Babiš, ale hnutí ANO. No a co se týká jeho úlohy v STB, skoro nikdo neví, čeho se týkala. Viděl jsem kopie jeho složky v STB, nikde tam není jeho podpis (podstrčeno komunisty?) ale i tak se jeho činnost týkala hospodářské kriminality a špionáže ze strany Vídně. Takže asi nikoho neudával. Což ovšem vůbec nevadilo těm, kterým šlápl na kuří oko a dodnes se snaží na něj kydat hnůj z vlastní zahrádky.

hapiky

Babiš nikdy nezapomněl na své impérium. Vše co dělá, jaké zákony přijímá, profituje Agrofert.
Neudělá žádné rozhodnutí, která by mohla poškodit či znevýhodnit Agrofert. Proto také za dobu co je v politice, docela slušně zbohatl.
Nenín to o závisti, jde čestnost.

Hufnágl

hapiky
Pan Babiš byl bohatý již před vstupem do politiky.

anonym

žijeme tu v bublině Pišto Hufnágle, jedině tak si umím vysvětlit, že nám nevadí tohle https://bit.ly/2YM0Bty a je to dílo právě vládní koalice v čele s ANO, které blokuje veškerá protikorupční opatření na půdě sněmovny, přesto že na veřejnosti mluví jinak.