Drap

Přátelé, mějte se tady hezky. Za hodinu odjíždím na víkwend do Beskyd, přivítat jaro.

Doplňuji:
Díky všem, nedá se to ani popsat. Uplně výstavní počasí. Na vrcholcích spousty sněhu a člověk v pohodě chodí v tričku.O kousek níž se probouzí jaro. Přímo úžasné. Jen ten návrat do reality – nic moc.
P.S. Medvěda jsem nepřivezl, snad příště.

Nejlepší odpověď
iceT

Drápe,šťastnou cestu a hezky si to užijte.A hlavně jeďte opatrně…

Další odpovědi
anonym

No sláva, konečně se ti podařilo prorazit i na stránky regionálního zpravodajství!

Zdroj: http://ostrava­.idnes.cz/zachra­na-vycerpaneho-turisty-v-beskydech-fgo-/ostrava-zpravy.aspx?c=A120325­_170701_ostra­va-zpravy_sot

briketka10

Drape taky tak, jeďte opatrně mezi zatáčkami a serpentýnami, pozor na cyklisty a vítr v zádech :DD to se máte, mě příjdou dělat bojler bůů
Doplňuji:
jsme tak rádi, že tě v těch Beskydech našli :DD

Damiana

Jen nedělej, jedeš si pro toho medvěda! 😁
Přeji, ať se víkend podaří, šťastnou cestu. 🙂

Doplňuji:
Vítej zpět!
Hm, medvěda nemáš…
No co, hlavně, že sis nepřivezl vlka. 🙂

Andělé

Milý Drape:-),také moc přeji štastnou cestu,krásně si to užij a zase se nám v pořádku vrat. Pošli i za nás pozdrav jaru.:-)

aramah

Hezky si to užíjte.
A v pndělí nástup zde.. :))))

Děda Louda

Koukej se tam pořádně vykwendit, ať máš dost sil na pondělní návrat do boje.

hanulka11

Vítej zpět, jistě jsi načerpal energii a odpočal sis.

jendahun

Šťastnou cestu a pěkný víkend.Na přivítání jara v Beskydech si přibalte ještě beranicu,bo na Lysé je ještě půl druhého metru sněhu.I Javorník je ještě pod sněhem.

anonym

Ahoj, Drape.

Tvůj odjezd jsem nestihla, tak Tě aspoň vítám zpátky.
S tím medvědem mne to mrzí, ale stejně by to byl nějaký hnědý, a to ještě nejspíš zatoulaný ze Slovenska.