marťa382

Povolání s cestováním do zahraničí

Mezi jakými povoláními bych si měla vybírat, pokud bych chtěla jezdit do zahraničí?

Nejlepší odpověď
anonym

Tak ještě přidám :" letuška, průvodce cestovky, průvodčí, číšník nebo kuchař v mezinárodním rychlíku, řidič dálkového nautobusu na mezinárodních linkách. Jde o to, jestli chceš pracovat v zahraničí a dojíždět tam, nebo chceš jezdit do zahraničí jako zaměstnanec společnosti, která zajišťuje např. mezinárodní přepravu.

Další odpovědi
led

Záleží od toho či chcete chodiť do zahraničia pracovať, alebo „pracovať“.
Môžte robiť v medzinárodnej doprave – vlaky, lietadlá, lode.
Ostatné povolania môžu, ale nemusia chodiť pracovne do zahraničia. Mnoho umelcov, lekárov, politikov i riaditeľov spoločnosti nikdy neboli pracovne v cudzine.

vamplires

Lékař, politik, prezident, ředitel společnosti…

pak ti lidi typu Jana Krause a Madony…