Hory123

Jaké jsou výhody a nevýhody povolání lékař?

Odpověď očekávám ve stylu: Výhody: bla, bla, bla Nevýhody: bla bla bla DĚKUJI

Odpovědi
hanulka11

výhody- pokud se zaměříš na dobrý obor -budeš-li šikovný – najdeš dobré uplatnění -můžeš mít dost úspěchů a budeš si jistě rychle budovat si kariéru

nevýhody- budeš muset věnovat moc a moc svého času, když budeš chtít odvádět kvalitní práci a budeš mít si širokou klientelu

takže to shrnu – peníze třeba vyděláš – ale času pro soukromí mít moc nebudeš ,ale to je dnes i jiných oborech
blalablala jsem ti nepsala- to si domyslíš

Kohut57

Výhody: můžeš léčit sebe a blízké. Nevýhody: musíš léčit všechny, verbeš,kuřáky, feťáky, alkoholiky, cikány,obézní, magory,hajzly apod.

Hory123

myslím to takhle:
Výhody: hodně peněž atd.
Nevýhody: málo času na soukromí

anonym

Co pro me muze byt vyhoda , pro vas muze byt nevyhoda … bla bla bla
a naopak .. bla bla bla ..

  • iv-

Hory123

Jo, ale chci každýho názor

anonym

ja vam to verim .. ale ja neznam povolani, ktere ma jen vhody, nebo nevyhody .. vzdy zalezi na tom cloveku samotnem , jak mu co vyhovuje .. nekdo vidi smeny jako vyhodu, nekdo jako nevyhodu … neustale se vzdelavani ( ne jen 6 let mediny ) … ev. videt umirat lidi, male deti .., nebo spravovat nekomu shnile zuby .. , nebo " koukat " do konecniku .., nebo zenam kolikrat do ne zrovna pekne " pipky " .. , na tohle si musite odpovedet sam.
Pokud to tak budete citit , jako urcite poslani, pomahat lidem .., tim padem nejvic budete pomahat sam sobe … pak vam drzim palce ..
jenom na penize zatim nehledte .. ja nejsem lekar , ale vydelavam vic .. pro me je nejdulezitejsi svoboda a moje spokojenost .. -iv-