Berušinka

Používáte natáčky?

Další anketka pro dámy =)
U mě doma vedou ty staré varné =). Jaké vlastníte Vy?
Jak často je používáte? Proč naopak vůbec.

Nejlepší odpověď
Valky

Vůbec, přítel nesnáší kudrnaté vlasy.. A já osobně taky nechci vypadat jako nějaká Gertrůda :D Jsem ráda, že mám vlasy rovné jako hřebíky :D

Další odpovědi
hanulka11

Tak to už dávno ne, bývaly časy ,kdy jsem v nich i spala abych ráno vypadala jako člověk.
Nyní je jiná doba a nosím hladké vlasy a věř, že by mě nikdo nedonutil si je natáčet…to byla otrava.

Ella

párkrát jsem je na hlavě měla, mamka je používá neustále – takové ty umělohmotné kolečka na které se natočí vlasy a druhým umělohmotným půlkolečkem se přichytí… když jsem v tom spala, tak jsem ráno necítila hlavu :D

arygnoc

ne, točí se mi sami (vlasy).
i když ne moc. (tá mezera tam má být)

anonym

Já to ani neumím,použiju kulmofén,a mažu.Jednou ,kdisi dávno,tak mi to tak udělala kadeřnice,ovce Dolly mohla být už tehdy mou sestrou.
Doplňuji:
samo-kdysi

Deli

Ne! Nepoužívám a nevlastním.
Jelikož mám krátký účes, foukám to přes kulmofén, aby to nebylo splihlé, ale trochu nadýchané.
Na natáčky bych neměla nervy…