petka.s

Používate margarin, nebo máslo?

Anketa nejde upravit. Proto jen poznámka.

Bohužel kravičkové máslo neexistuje. Přece se nepodobá kravičce. Je máslo, které je vyrobené z kravského mléka.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
da ny

kravičkove máslo

Máslo, protože je zdravé. Narozdíl od zdraví nebezpečných (cévy ničících) margarínů, se zavádějícímy názvy „rostlinné“ :)
Na smažení vepřové sádlo.
Při vaření jediné 2 „zdravé“, neškodící rostlinné oleje..

Ani alergik (širší rodina) na mléčné výrobky a syrovátku, který máslo nemůže, se neuchyluje k nesmyslu používat margariny. 🙂

Další odpovědi
Drap

margarin

Chybná anketa nelze odpovědět. Co to je kravičkové máslo? Nic takového se neprodává. Máslo i margarín lze použít ale na rozdílné věci. Pokud se nenaučíš formulovat otázky rozumně, nenaučíš se postavit anketu tak, aby tam byla i jiná možnost, tak zřejmě moc odpovědí mít nebudeš a ty které budou budou zhruba v kvalitě tvých zmatených otázek.

Edison

kravičkove máslo

Tfuj… marhumus… Za války se to používalo jako laciná náhražka nejhrubšího zrna. Jsme snad ve válce?

Ametyst

kravičkove máslo

Při mé nízké spotřebě by se emulze margarinu rozložila na hrudky tuku a odporně barevnou louzicku kapaliny.

Bobek 2

kravičkove máslo

Gus_Fring

margarin

Je zdravější a lépe se roztírá. Tfuj… máslhumus.

zjentek

kravičkove máslo

Přepuštěné máslo.

Da ny, který to jsou oleje?

Arne1

margarin

Ramu

Edison

Gusi, jak jsi přišel na to, že ten chemií nadopovanej margoš je zdravější?