holčička

Jaké vám nejvíc chutná máslo prave nebo míchané?

Já mam nejradši prave maslo. A dam si ho třeba na chleba jen tak.
Doplňuji:
Pardon myslela jsme něco jakoby Margrín,Perla atd.......

Nejlepší odpověď
BEAES

Mám ráda pravé máslo, nevím co je míchané, jestli margarín, tak to vůbec nemusím, max. do nějaké pomazánky.

Další odpovědi
anonym

míchané,mám rád vejce,máslo Adam neznám,používám rostliné.

oskar

Ja mam rad take prave maslo.

anonym

Zvykl jsem si na rostlinné.Souhlas s Badem-máslo Adam,ani Evu také neznám.

Jawák

Nejlepší máslo je klasické stloukané,kdo ho ochutnal ví jaká je to lahůdka.Bez stabilizátorů,e­mulgátorů,kon­zervantů a jiných chemikálií je navíc zdravé,na chlebu s máslem vyrostly generace zdravých lidí.

Nuk nuk

Určitě pravé máslo. Nejen, že míchané přímo nesnáším, ale ani nejsem moc velká fanynka rostliných náhražek a margarínů. Dokonce jsem začala máslo dávat i do pečení místo Hery.

ReHu

Souhlasím s Beaes.
O míchaném másle jsem zatím neslyšela.
Máslo jím málo a pokud ano, tak máslo, ne náhražky.

infant

Míchané máslo nekupuji, jen to pravé a je opravdu nejlepší.

iwetax

Protože se mi nechce čekat než se pravé máslo rozměkne tak mám radši margarýn

Lucimia

Používám máslo i margarín… chutná mi oboje, mažu dle chuti… :)

Jakub

Jak chutná pravé máslo, nevím již asi dvacet let, protože se přestalo vyrábět. Ale pokud chceš znát, co používám jako náhradu, tak jedině Floru Light.

Zdroj: www.unileverfo­odsolutions.cz.