Ganymede

Je vhodné máslo Perla pro vegetariány??

Nejlepší odpověď
gecco

Perla není máslo, ale margarín…
Vyrobený ponejvíce z palmového oleje (to je to nejlevnější, co lze použít) – to není pro vegetariány, ale pro ropáky.
:-O

Další odpovědi
Hlada

Vegetariánství je psychická, nikoli fyzická porucha, takže vegetarián může směle jíst Perlu.

Luxx

margarín není vhodný pro nikoho.. tělo to neumí zpracovat

Löwe

Rozhodně ne! Jako vegetariánovi bych ti poradil, abys raději jedla jen kameny, protože rostliny jsou živé taky, na to nezapomínej!

ReHu

Je. Podívej na složení.

http://www.zdra­vapotravina.cz/mar­garin/perla-tip-unilever-cr