anett_011

Poradíte? Chci si na tričko/mikinu něco nažehlit, ale nevím, zda vytisklá fotka to ten obrázek nerozpil?.

fotka

potřebuju poradit, chci si na tričko/mikinu nažehlit neco ale nevim jestli vytisklá fotka to ten obrázek nerozpil..

Sdělujete, co chcete udělat, ale upravte text, nevyplývá z něj, co znamenají slova „fotka to ten obrázek nerozpil“.....

Odpovědi
Edison

A kde je otázka???

Takhle to nefunguje. Nemluvě o tom, že nažehlovací nesmysle jsou velmi nestabilní. Mnohem efektivnější je potisk. S fotkou se dal ale dělat jiné přenosové metody, alle ty se dělaj s klasickou votografií, ne s tištěnou.

Hufnágl

Pokud obrázek, který chceš obtisknout podložíš, nejlépe pečícím papírem, můžeš horkou žehličkou přežehlit. Ovšem za předpokladu, že obrázek je k tomu určený.

elkon

Nauč se napřed česky.